Sędzia zaprzecza próbie Glena Taylora, właściciela MN Timberwolves, do odrzucenia pozwu

w pozwie złożonym przez Patricka Spearmana, byłego dyrektora generalnego, a także Kevina McHale, byłego dyrektora generalnego MN Timberwolves, wraz z inną. Inwestorzy, sędzia okręgowy odrzucił próbę odrzucenia Glena Taylora, a także innych wyzwalaczy działania Taylor, z którymi ma do czynienia w związku z Envoy Medical. Pan Taylor jest właścicielem Minnesota Timberwolves, a także zgłoszony jako najbogatsza osoba w państwie.

Kiedy pierwotnie złożono sytuację, Glen Taylor, a także Brent Lucas, obecny dyrektor Kashima Antlers Koszulka generalny Enderoy, obaj odrzucili zarzuty w dopasowaniu, które ogłosiły, że Taylor uczestniczył w „samodzielnym handlu”, zgodnym z serią ofert biznesowych, które zapewniły Taylor zarządzanie firmą . Taylor, a także inni oskarżeni poprosili sędziego okręgowego o odrzucenie wszystkich deklaracji przeciwko nim. Ale, w postanowieniu 24 listopada 2020 r., Trybunał odrzucił tę wniosek, a także zezwolił na całego Spearmana, a także deklarowanego przez McHale’a, aby postępować przeciwko Taylor, a także innym oskarżeniom, w tym deklarowaniu oszustw, a także naruszenia obowiązku powierniczego, in połączenie z wysłannikiem.

Jeśli chodzi o roszczenie ubezpieczeniowe o AC Milan Koszulka oszustwo, sąd zauważył, że inwestorzy „twierdzą, że oskarżeni reklamowali korzyści wynikające z emisji akcji [Taylora], sugerując, że umowa„ stworzy konkretną wartość akcjonariuszy ”, a także, że było to fałszywe od czasu, gdy było Yokohama F. Marinos Koszulka to fałszywe od czasu, gdy było to fałszywe od czasu Wydanie w rzeczywistości rozszerzyłaby taką wartość. ” W świetle tego Trybunał orzekł, że inwestorzy „wystarczająco przyniosli roszczenie ubezpieczeniowe o oszustwo zgodnie z prawem Minnesota”.

Jeśli chodzi o deklaracje naruszenia obowiązku powierniczego, sąd zauważył, że argumenty Taylora „nie były one wystarczające do odrzucenia roszczenia ubezpieczeniowego według tego określonego postępowania”.

Patrick Spearman, jeden z inicjatorów tego sporu, telefon nazywa orzeczenia sędziego „znaczącymi”. Według Spearmana, po zainicjowaniu pozwu, Glen Taylor powiedział gwiazdorskiemu Tribune Minneapolis w publikacji 4 lutego 2020 r. „Odrzucam te zarzuty”, ale sędzia niedawno orzekł, że odkrycie rozpocznie wszystkie roszczenia. Spearman powiedział dalej: „Uważamy, że promieniuje to światło na wątpliwe relacje Glen Taylora. Jurorzy nie lubią, gdy miliarderowie próbują skorzystać z uczciwych innych akcjonariuszy. ”

Spearman, a także innych akcjonariuszy są reprezentowani przez adwokata Davida Wille’a z Baker Botts LLP

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
E-mail

w pozwie złożonym przez Patricka Spearmana, byłego dyrektora generalnego, a także Kevina McHale, byłego dyrektora generalnego MN Timberwolves, wraz z inną. Inwestorzy, sędzia okręgowy odrzucił próbę odrzucenia Glena Taylora, a także innych wyzwalaczy działania Taylor, z którymi ma do czynienia w związku z Envoy Medical. Pan Taylor jest właścicielem Minnesota Timberwolves, a także zgłoszony jako…

Leave a Reply

Your email address will not be published.