Roy Nelson zawiesił 9 miesięcy, ukarany grzywną w wysokości 24 000 USD za aktualizację sędziego

– po przeprosinach publicznych zawieszenia Nelsona zostało zminimalizowane do 6 miesięcy

____________________________________

Podczas UFC Fight Night 95 Roy Nelson bezceremonialnie kopnął sędziego Johna McCarthy’ego po postrzeganym późnym zatrzymaniu. To zdenerwowało wagi ciężkiej, który uważa, że musi następnie wyrządzić przeciwnikowi niepotrzebne szkody.

Niezwykły sąd sprawiedliwości w Brazylii zbadał sprawę i teraz podał Nelson grzywnę w wysokości 24 000 USD i 9 -miesięczne zawieszenie.

Jak po raz pierwszy donosi Guilherme Cruz z MMAFighting

Maksymalna kara, według STJDMMA, byłaby 25-miesięczne zawieszenie i grzywna 40 000 USD. Jednak sąd poinformował MMA walczące w środę, że prezydent STJDMMA Marcelo Sedlmayer Jorge podjął decyzję o ręce Nelsona dziewięciomiesięcznego zawieszenia, z Reprezentacja Belgii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka mocą wsteczną do 29 września, a także grzywny w wysokości 24 000 USD.

Według STJDMMA Nelson zauważył w swojej obronie, że był przerażony z powodu niektórych sytuacji przed walką, w tym sposobem, w jaki brazylijskie fani MMA zachowywali się podczas ważenia. STJDMMA powiedział również, że Nelson wskazał swój skomplikowany związek z McCarthy, Reprezentacja Serbii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka ale stwierdził, że nigdy nie zamierza skrzywdzić sędziego.

STJDMMA przyjął wyjaśnienie Nelsona, ale powiedział, że nie wystarczy uniknąć kar, ponieważ Brighton & Hove Albion FC Koszulka „sportowiec ma obowiązek szanowania honoru, zachowanie zdrowia oraz fizycznej i moralnej integralności sędziego” i nic nie uzasadniało działań Nelsona .

Jorge początkowo rozważał Nelsonowi roczne zawieszenie z grzywną 33 000 USD. Jednak w oparciu o historię Nelsona i fakt, że nie zamierzał skrzywdzić McCarthy’ego, STJDMMA zminimalizowało karę do dziewięciu miesięcy zawieszenia i grzywny 24 000 USD.

Nelson nadal ma szansę wrócić przed 29 czerwca. STJDMMA używa wagi ciężkiej okazji, aby zminimalizować swoją karę do sześciomiesięcznego zawieszenia i 13 700 $ grzywny, jeśli UFC pozwala mu formalnie przeprosić McCarthy’ego w Octagon lub podczas jakiejś formy konferencji prasowej, najlepiej jeśli McCarthy bierze udział, przed DEC, przed DEC, przed Dec. . 31. Jeśli to zrobi, Nelson byłby komplementarny do rywalizacji po 29 marca.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak załadowanie …

Powiązany

Podział prawny opcji UFC odnoszący się do sędziego Roya Nelsona z 26 listopada 2016 r.
Prawo Brody Roya Nelsona z 3 września 2013 r. „Wygląd wojownika”
Nevada State Athletic Commisison proponuje surowe kary PED 15, 2015in „Doping”

– po przeprosinach publicznych zawieszenia Nelsona zostało zminimalizowane do 6 miesięcy ____________________________________ Podczas UFC Fight Night 95 Roy Nelson bezceremonialnie kopnął sędziego Johna McCarthy’ego po postrzeganym późnym zatrzymaniu. To zdenerwowało wagi ciężkiej, który uważa, że musi następnie wyrządzić przeciwnikowi niepotrzebne szkody. Niezwykły sąd sprawiedliwości w Brazylii zbadał sprawę i teraz podał Nelson grzywnę w wysokości…

Leave a Reply

Your email address will not be published.