Instruktor prawa sportowego/agent sportowy NFL Kelli Masters na Keynote Alliance of Channel Women Event w Las Vegas 9 marca

Sojusz Channel Women, organizacji non-profit poświęconej przyspieszeniu rozwoju kobiet-liderów technologii w dziedzinie technologii w dziedzinie technologii , ogłosił, Valencia Koszulka że agent sportowy NFL Kelli Masters będzie głównym mówcą podczas obchodów 10. rocznicy ACW w Acwconnect Live! 17–20 9 marca na Channel Partners Conference & Expo Sporting CP Koszulka w Las Vegas.

W 2020 r. ACW świętuje dekadę wzmacniających pozycję kobiet kanałowych. ACW zostało założone w 2010 roku i wzrosło w członkostwie i misji z zamiarem bycia agentami zmian kobiet w społeczności kanałów.

Główny głośnik NFL Agent sportowy Kelli Masters wie wszystko o zmianie jazdy. Powszechnie uznawana za jedną z najbardziej wpływowych kobiet w biznesie sportowym, Masters podzieli się swoją historią jako agent sportowy NFL, adwokat, dziennikarz i panna Oklahoma, w swoim przemówieniu „Agent for Change: The Power of Diversity in Leadership”.

Masters reprezentował znacznie więcej profesjonalnych sportowców niż jakakolwiek kobieta w branży, która pełniła funkcję agenta/doradcy kontraktowego dla graczy w każdym drafcie NFL, biorąc pod uwagę, że 2006, a także wielu sportowców w MLB Draft i Olimpiadę. W 2010 roku przeszła do historii jako pierwsza kobieta, która reprezentowała wybór pierwszej rundy w NFL Draft.

Masters jest także jako adiunkt na Oklahoma City University i Oklahoma Christian University, ucząc prawo sportowe. Jest poszukiwanym pisarzem i mówcą na temat sportu i organizacji non-profit, a także przywództwa, różnorodności i odkrywania celu w życiu. Jej pierwsza książka, Dream Job, jest w dziedzinie.

Acwconnect na żywo! odbędzie się w godzinach 17–20, 9 marca 2020 r., W pokoju Bassano 2708 na Expo Venetian & Sands. Wydarzenie networkingowe jest otwarte dla wszystkich uczestników wydarzenia Conference & Expo Conference Channel Partners. Jest to bezpłatne dla wszystkich członków ACW Yokohama F. Marinos Koszulka i 30 USD dla osób niebędących członkami. Kliknij tutaj aby się zarejestrować.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
E-mail

Sojusz Channel Women, organizacji non-profit poświęconej przyspieszeniu rozwoju kobiet-liderów technologii w dziedzinie technologii w dziedzinie technologii , ogłosił, Valencia Koszulka że agent sportowy NFL Kelli Masters będzie głównym mówcą podczas obchodów 10. rocznicy ACW w Acwconnect Live! 17–20 9 marca na Channel Partners Conference & Expo Sporting CP Koszulka w Las Vegas. W 2020 r.…

Leave a Reply

Your email address will not be published.