Śmierć bokserska wprowadza typowe obawy zamiast istotnego

w ten weekend wcześniej niepokonany australijska bokserka piórkowa Braydon Smith, zgodnie z 10 -rundową stratą decyzji Johna Vincenta Moralde. Śmierć nie jest zupełnie obca w boksie, a niebezpieczeństwa są dobrze udokumentowane. Po śmierci sportów bitewnych, właśnie tak ogólnie idzie rozmowa medialna –

1. Historie o przerwie śmierci z wyrażonymi typowymi sympatami

2. Władze medyczne, a także inne specjalne grupy interesów w sprawach głosowych dotyczących sportów bitewnych, a także wezwanie do zakazu tych „barbarzyńskich” konkursów.

3. Walka miłośnicy sportu szybko przypomnij przeciwnikom, że chociaż tak, te sporty wnoszą ryzyko, podobnie jak wiele innych, a także sport bitew, nie są jedynym ryzykownym sportem z sportami, takimi jak piłka nożna, wyścig koni, sporty motorowe, a także nawet wiodące w wiwatowaniu, które mają swój udział w ofiarach śmiertelnych.

4. Nic się nie dzieje.

Zagubiony w tym typowym cyklu to dowolny rodzaj znaczącej zmiany. Tak, boks ma nieodłączne niebezpieczeństwa. Tak, konkurenci powinni być świadomi tego, aby mogli podjąć świadomą decyzję o wzięciu udziału, a także nie, sport nie powinien być zakazany jako hokej, rugby, piłka nożna, spadochron nie być zakazanym.

To powiedziawszy, problem można zbadać, aby sprawdzić, czy istnieją elementy, które mogą pomóc zmniejszyć ryzyko.

Jeśli spędzasz jakiś czas na przyjrzeniu się wzorcu, które pojawia się wiele śmierci w sportach bitewnych, a nie z ciężkimi uderzeniami ciężkimi, jednak raczej na klasach niższej wagi? Powtórzę to, wyższy Gamba Osaka Koszulka wskaźnik śmiertelności Celta de Vigo Koszulka występuje w klasach niższej wagi. Czemu? Nie jest to moc strajków wytwarzanych na tych klasach. Zamiast tego jest to prawdopodobnie odwodnienie, które towarzyszy szybkim ekstremalnym cięciom masy, przez które sportowcy przechodzą, aby zarobić na niższych klasach.

Opłaty za szybką ekstremalną utratę masy ciała są zarówno autentyczne, jak Reprezentacja Arabii Saudyjskiej w piłce nożnej mężczyzn Koszulka i ciągłe. Nie rozumiem, czy szybki ekstremalny wycięcie odgrywał rolę po śmierci Smitha, rozumiem, że mamy teraz jedną kolejną śmierć klasową, aby dodać do statystyk. Zainteresowane strony w sportach bitewnych dobrze by poważnie podjąć problem szkodliwych cięć i zastanowić się nad modą, aby zmniejszyć niebezpieczeństwa związane z niepotrzebną praktyką.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Badanie – Olympic Battle Sports Sports zwiększyli niebezpieczeństwo śmierci neurodegeneracyjnej września 28 w 2021 r. „Bezpieczeństwo”
Wisconsin chce kontrolować kickboxing po walce o śmierć 19, 2015in „Wisconsin Battle Sports Law”
Zdrowie i ignorancja zdrowia mózgu i ignorancje w zakresie dobrego samopoczucia kombinezon paliwa zgodny z bokserem Deathaugust 4, 2022

w ten weekend wcześniej niepokonany australijska bokserka piórkowa Braydon Smith, zgodnie z 10 -rundową stratą decyzji Johna Vincenta Moralde. Śmierć nie jest zupełnie obca w boksie, a niebezpieczeństwa są dobrze udokumentowane. Po śmierci sportów bitewnych, właśnie tak ogólnie idzie rozmowa medialna – 1. Historie o przerwie śmierci z wyrażonymi typowymi sympatami 2. Władze medyczne, a…

Leave a Reply

Your email address will not be published.