Nevada i Kansas usuwają marihuanę jako PED, przechodząc do upośledzenia, gdy podeszwy zmartwienie

Dzisiaj Komisja Athletic Nevada usunęła marihuanę z listy zakazanych substancji. Podążając ścieżką płonącą innymi prowizjami, które rozpoczęły się od precedensowego ustawionego przez użytkownika medycznego i adwokata Eliasa Theodorou w Kolumbii Brytyjskiej, Komisja przechodzi do testu upośledzenia. Jeśli wojownik Reprezentacja Argentyny w piłce nożnej mężczyzn Koszulka jest upośledzony, nie może konkurować. Poza tym śladową marihuanę w systemie wojownika w noc walki nie jest uważana za Reprezentacja Stanów Zjednoczonych w piłce nożnej mężczyzn Koszulka naruszenie domieszkowania.

Jak donosi Damon Martin z MMA Fighting „w jednogłośnym głosowaniu Real Madrid Koszulka przez Nevada Athletic Commission w środę, marihuana została usunięta z listy narkotyków poprawiających wydajność dla sportowców i nie będą już musieli stawić czoła jakiejkolwiek dyscyplinie dla pozytywnego testu”.

Gdy wieści o tym rozwoju złamały się, Kansas Athletic Commission zabrała się na Twittera, aby zauważyć, że zmienili również swoją politykę dotyczącą marihuany, prawdopodobnie polegającą na testu upośledzenia i nic więcej.

Dotarłem do Nevady, jak i Kansas, aby uzyskać szczegółowe informacje. Zaktualizuję ten post o pełne zasady po wydaniu.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Powiązany

Nevada rozważa usunięcie zakazu marihuany z bojowego Sports Januly 10, 2017 z 2 komentarzami
Moje publiczne komentarze do Nevada State Athletic Commission 29, 2015
Rozsądna opcja problemu marihuany w bojowym sporcie września 2015 r. „Marihuana”

Dzisiaj Komisja Athletic Nevada usunęła marihuanę z listy zakazanych substancji. Podążając ścieżką płonącą innymi prowizjami, które rozpoczęły się od precedensowego ustawionego przez użytkownika medycznego i adwokata Eliasa Theodorou w Kolumbii Brytyjskiej, Komisja przechodzi do testu upośledzenia. Jeśli wojownik Reprezentacja Argentyny w piłce nożnej mężczyzn Koszulka jest upośledzony, nie może konkurować. Poza tym śladową marihuanę w…

Leave a Reply

Your email address will not be published.