Ładowanie węglowodanów to nie żart

Hej i zachwycony we wtorek! Czuję się dziś trochę lepiej, ale wciąż mam około 3 ton śluzu, aby wypłukać mój nos ifyaknowwhatimean. Przepraszam, to było obrzydliwe. Ale to dla mnie rażące. (źródło)

90% czasu nie mogę zdecydować, co zjeść na śniadanie (głównie dlatego, że uwielbiam wszystkie potrawy śniadaniowe). Myślę, że muszę po prostu zadeklarować ten posiłek, moje oficjalne śniadanie i zjeść go do końca czasu (to nadchodzi w grudnia 12 lat).
Moje najbardziej aktualne filmy

Pomysł na bieganie zachowaj zdrowie podczas wybuchu Covid19
Pomysł na utrzymanie zdrowia podczas wybuchu Coronawirusa. Czy możesz biec i wyjść na zewnątrz podczas pobytu w domu? Oto wskazówka, która pomoże ci uniknąć dotykania twarzy …

Więcej filmów

0 sekund 2 minut, 25 sekund

Następnie
Golden Retriever nie weźmie pigułek!
02:19

Relacja na żywo
00:00
08:21
02:25

Chciałem tostów PB i kanapki z jajkiem, więc stworzyłem jeden z każdego – otwartego stylu twarzy! Najlepsze z obu światowych potraw.

Ostatniej nocy spędziłem trochę czasu ze światem mojego nowego biegacza. Najwyraźniej ładowanie węglowodanów to nie tylko zabawa – to nauka! Jest świetny post na temat ładowania węglowodanów wystarczająco, aby uniknąć uderzenia w ścianę.

Post nazywa się „Fill„ ER UP ”autorstwa Dimity McDowell. Był węglowodany, ale oto jedne z najbardziej pomocnych kawałków…

Ponieważ będziesz jeść dużo węglowodanów – napełnij niskie błonnik. To jest sprzeczne z wieloma zdrowymi przekonaniami, ale wyrzuć wysokie ziarna włókien przez okno, aby uniknąć problemów żołądka i zbyt szybko się napełnić.

Rozpocznij ładowanie węglowodanów 2-3 dni przed wyścigiem. To nie tylko jedna kolacja przed wyścigiem, która napełni Twój zbiornik.

Jedz wszystkie węglowodany! Okej, nie do końca. Ale post mówi, że przełącza dietę na 85 na 95% węglowodanów. <- Byłem zszokowany tymi liczbami. Zaskoczony, ale gotowy Żartuję, że uwielbiam biegać po ładowanie węglowodanów, ale czuję się trochę lepiej, że za tym jest legalna nauka. Muszę więc zdobyć przekąskę, zanim pójdę do pracy. To nauka. Pytanie: Jaki jest twój posiłek lub przekąskę z wyboru? Wyślij mi skoroszyt Ratować Dzielenie się jest dbaniem o innych! Dzielić Ćwierkać Szpilka Dzielić Poczta Dzielić Wybierz je dalej: 15 pomysłów na przekąski szybkiego przed 15 pomysłów na przekąski szybkiego przed Co jeść przed bieganiem i kiedy jeść. 15 Pomysły na przekąski Fast Pre Run dla nowych biegaczy i trening na półmaraton Co jeść po biegu Co jeść po biegu Co jeść po bieganiu, aby szybciej wyzdrowieć. 15 Pomysły na przekąski po uruchomieniu. Co muszę jeść po biegu? I pomysły, które ci pomogą Co jem w ciągu dnia - dla biegaczy Co jem w ciągu dnia - dla biegaczy Co jem w ciągu dnia wideo przez biegacza. Dziennik z jedzeniem wszystkiego zjadłem jedno dzień śniadanie, lunch, kolację i przekąski. plus Jak zatrzymać złe rutynowe hack - 126 Jak zatrzymać złe rutynowe hack - 126 Sztuczka, aby zatrzymać się nad jedzeniem, upijaniem się odżywianiem lub kolejnym złym nawykiem. Najlepszy intuicyjny pomysł na jedzenie, który pomoże ci porzucić dietę Łatwe śniadanie Pieczone Ziemniaki Łatwe śniadanie Pieczone Ziemniaki Łatwe śniadanie Pieczone Ziemniaki Ziemniaki to pyszne, gęste składniki odżywcze i świetna opcja napędzania WO Brak porad przygotowawczych do gotowaniaBrak porad przygotowawczych do gotowania Przygotowanie posiłków może być łatwe! Nie musisz gotować całych posiłków, aby przygotować się na zdrowe wybory. Pomysły na przygotowanie ⚡ Shareaholic .

Hej i zachwycony we wtorek! Czuję się dziś trochę lepiej, ale wciąż mam około 3 ton śluzu, aby wypłukać mój nos ifyaknowwhatimean. Przepraszam, to było obrzydliwe. Ale to dla mnie rażące. (źródło) 90% czasu nie mogę zdecydować, co zjeść na śniadanie (głównie dlatego, że uwielbiam wszystkie potrawy śniadaniowe). Myślę, że muszę po prostu zadeklarować ten…

Leave a Reply

Your email address will not be published.