Skorupy nadziewane z twarogu

, ponieważ kupiłem ogromną wannę z twarogu od Costco. Szukałem przepisu, aby użyć ich dużo! Zdecydowałem się zrobić nadziewane skorupy, ale przełącz Ricotta na twarogowy ser. Możesz powiedzieć różnicę, ale nadal okazały się pyszne! Nie lubię następować przepisów, więc zasadniczo wymieszałem CC, przyprawy, jajka i sera na wewnątrz. Następnie zwieńczono sosem i serem.

Podawane na łóżku szpinaku. Ukradłem też połowę tostów Bena z masłem?
Moje najnowsze filmy

Uczenie się od złego biegu
Zdarzają się złe biegi – oto jak przeszedłem obok niego i nauczyłem się z następnego biegu. Sugestia, aby pomóc ci stać się lepszym biegaczem, będąc neutralnym obserwatorem twoich treningów.

Więcej filmów

0 sekund 3 minut, 48 sekund

Następnie
Test przeciwciał Covid 19
05:19

Relacja na żywo
00:00
08:21
03:48

„RT-ED” to dziś na Twitterze, ale chciałem też się z tym połączyć. Fitbottomedgirls twierdzi, że B.E.D (zaburzenie odżywiania się odżywiania) jest obecnie zaburzeniem odżywiania Ameryki nr 1. To jest coś, z czym jestem zbyt znany. Fakt, że niektórzy ludzie skomentowali na moim blogu „Po prostu przestań przekąski/jedzenie”, z pewnością go nie rozumie, co całkowicie rozumiem. O ile go nie doświadczyłeś, łóżko (lub jakiekolwiek zaburzenia odżywiania) jest bardzo trudne do odniesienia.

Mam teraz o wiele lepszy (co powinno być widoczne z czytania tego bloga, mam nadzieję), ale jest to coś, na co chodziłem na terapię i wciąż walczyłem przez cały czas.

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

, ponieważ kupiłem ogromną wannę z twarogu od Costco. Szukałem przepisu, aby użyć ich dużo! Zdecydowałem się zrobić nadziewane skorupy, ale przełącz Ricotta na twarogowy ser. Możesz powiedzieć różnicę, ale nadal okazały się pyszne! Nie lubię następować przepisów, więc zasadniczo wymieszałem CC, przyprawy, jajka i sera na wewnątrz. Następnie zwieńczono sosem i serem. Podawane na…

Leave a Reply

Your email address will not be published.