Rada gubernatorów NCAA potwierdza zaangażowanie w aktualizację nazwy, obrazu, a także wytycznych dotyczących podobieństwa

z wieloma określonymi przepisami przygotowanymi do wywarcia wpływu, najwyższy organ NCAA wzmocnił jego zaangażowanie we wtorek do modernizacji wytycznych NCAA wokół nazwy, obrazu, obrazu, obrazu, obrazu, obrazu, obrazu a także podobieństwo tego lata.

„NCAA, a także jego członkowie, są zaangażowani w oferowanie ścieżki dla studentów-sportowców, aby skorzystać z nazwy, obrazu i możliwości podobieństwa”, Celta de Vigo Koszulka stwierdził Rada Gubernatorów NCAA w oświadczeniu zgodnym z jego Stade Rennais FC Koszulka kwartalnym spotkaniem. „Jak wcześniej zauważyliśmy, uznajemy znaczenie podjęcia szybkiego, odpowiedniego działania w celu modernizacji naszych zasad. Powinniśmy również współpracować z Kongresem w celu stworzenia ram prawnych i legislacyjnych na szczeblu federalnym w celu wsparcia nazwy, obrazu, a także podobieństwa w kontekście szkolnictwa wyższego. Ponieważ Reprezentacja Kanady w piłce nożnej mężczyzn Koszulka szereg określonych przepisów ma wpływ tego lata, będziemy kontynuować wysiłki w celu przyjęcia poszerzonej nazwy, obrazu, a także szans na podobieństwo, jak tylko wskazane. ”

Powołując się na wydarzenia związane z egzekwowaniem przepisów politycznych i rządowych, zarząd w styczniu poparł odroczenie oczekiwanych głosów na nazwisko, obraz i propozycje podobieństwa we wszystkich trzech podziałach, jednocześnie potwierdzając jego zaangażowanie w modernizację wytycznych przy pierwszej opłacalnej okazji.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
E-mail

z wieloma określonymi przepisami przygotowanymi do wywarcia wpływu, najwyższy organ NCAA wzmocnił jego zaangażowanie we wtorek do modernizacji wytycznych NCAA wokół nazwy, obrazu, obrazu, obrazu, obrazu, obrazu, obrazu a także podobieństwo tego lata. „NCAA, a także jego członkowie, są zaangażowani w oferowanie ścieżki dla studentów-sportowców, aby skorzystać z nazwy, obrazu i możliwości podobieństwa”, Celta de…

Leave a Reply

Your email address will not be published.