Dana Hooper Greenberga Trauriga zyskuje ofertę Nike dla Pro Soccer Player

Dana L. Hooper, akcjonariusza w światowej firmie ustawodawczej Greenberg Traurig, LLP Phoenix Office, negocjowana i zabezpieczona umowa o działanie z Nike dla Fear Soccer Gracz Carson Pickett. Pickett występuje jako obrońca Orlando Pride z National Women’s Soccer League w USA, a także do Brisbane Roar w Australii.

Pochodzący z Fleming Island, Floryda, Pickett grał na początku obrońcy na studiach na Florydzie Seminoles, a także asystował, poprowadził zespół do pierwszych mistrzostw piłkarskich kobiet NCAA Division I. Zaczęła swoją AS Monaco Koszulka amerykańską okupację w reżimach Seattle FC, zanim dołączyła do Orlando Pride w styczniu 2018 r. Pickett urodził się bez lewej ręki, a także przedramienia, a także w tym roku, ostatecznie był temat wirusowego obrazu na Santos Laguna Koszulka Instagramie, który pokazał ją żartobliwie „Pięści” 2-letnie dziecko również brakuje lewego ramienia i Juventus Koszulka ręki. Pickett został również niedawno nazwany „Shero” FIFA®

W tym miesiącu Nike podpisał Picketta, aby reprezentować markę nie tylko w piłce nożnej, ale jako „adaptacyjny sportowiec”.

„Podpisanie z Nike było spełnieniem marzeń. Podoba mi się koncentracja marki na różnorodności, a także pokazując indywidualność – powiedział Pickett.

Hooper jest agentem sportowym, a także adwokatem ustawodawstwa sportowego. Jej metoda koncentruje się na reprezentacji zarówno sportowców, jak i firm zorientowanych na sport. Hooper dostarcza swoim klientom wsparcie w obszarach, w tym opracowywanie kontraktów, negocjacje, oferty poparcia, rozwój, liga, a także kwestie zespołu, porady prawne, a także radcy prawne w całej karierze. Jej doświadczenie z zespołami, ligami, a także usługami okazały się posiadaniem klientów w różnych sportach na całym świecie.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
E-mail

Dana L. Hooper, akcjonariusza w światowej firmie ustawodawczej Greenberg Traurig, LLP Phoenix Office, negocjowana i zabezpieczona umowa o działanie z Nike dla Fear Soccer Gracz Carson Pickett. Pickett występuje jako obrońca Orlando Pride z National Women’s Soccer League w USA, a także do Brisbane Roar w Australii. Pochodzący z Fleming Island, Floryda, Pickett grał na…

Leave a Reply

Your email address will not be published.