Branch Warren – The Texas Rattlesnake

autorstwa Christian Duque

Dzisiaj nikt nie trenuje jak Branch Warren. Niewielu może spędzać z nim w czasach świetności, oprócz jego wieloletniego partnera treningowego Johnny’ego Jacksona (najsilniejszego kulturysty na świecie), a także programu G.O.A.T., 8x Mr. Olympia Ronnie Coleman. Branch, podobnie jak 6x Pan O Dorian Yates, zawsze przynosił ziarnisty poziom stanu, z płytami o masie masy mięśniowej, a także żyłom przez wiele dni.

Faceci tacy jak Warren, składali się z tego, czego brakowało w estetyce, z dziwacznym rozwojem mięśni; Kiedy się zgięli, nie próbowali wyglądać niesamowicie – to była wojna z całego wyjścia !! Właśnie dlatego publiczność zawsze ożyła, a za każdym razem, gdy Teksas Grzechotanie walczyło z nim na pozycji, zaszczyciła okładkę czasopisma lub wydała ciężką, bez nonsensownych DVD. Nie próbowali wyglądać ładnie, nie próbowali produkować sztuki, była to prawdziwa sprawa, na twojej twarzy, hardcore kulturystyka !!

Warren, podobnie jak kilka jego dnia, a także nawet mniej, zapewnił ludziom to, czego chcieli. Podobnie jak kultowy film, pompowanie żelaza, gałąź, a także J.O.J. dostarczył fanom coś więcej. Za każdym razem, gdy wielu kulturystów było stoickich, niskich kluczy, a także pokrytych od stóp do głów w workowate poty, ci dwaj pokazali swoje zyski, trenowane z dużymi łańcuchami, a nawet zardzewiałymi, starożytnymi wyposażeniem. Podobnie jak Coleman, trenowali w oryginalnym MetroFlex – ten bez klimatyzacji – pod gorącym Słońcem w Teksasie. Nie zdobyli strzału trawy pszenicznej w barze soków na siłowni – to nie jest rodzaj lokalizacji. Oprócz tego, gdzie trenowali, a także dokładnie tak, jak się trenowali, jest ogromną częścią tego, dlaczego fani gromadzili się do tych facetów, przestrzegali ich, a także bardzo poważnie traktowali swoje sugestie. W końcu wiarygodność jest kluczowa w branży fitness fizycznych. Jeśli wskazasz wyprzedaż, mogą głosić cnoty linii Supp, dopóki krowy nie przyjdą do domu – jednak nikt nie traktuje ich poważnie. Ich nazwa nie jest szanowana, a także ich referencje, a tym bardziej. Z drugiej strony bierzesz faceta takiego jak gałąź, a także wszystko, co powiedział, może być również wyrzeźbiony w kamieniu. Pchnął gorliwie Muscletech, naprawdę pomagając im w przekształceniu w jedną z najbardziej szanowanych nazwisk w branży. Zapotrzebowanie na ich produkty wzrosło! To tylko jeden przykład niezaprzeczalnej siły gwiazd Warrena. W tym artykule chciałbym porozmawiać o podejściu oddziału, o tym, jak wywarł na sporcie, a także dokładnie to, jak nadal wpływa na niezliczonych fanów, a także aspirujących konkurentów.

Po wielu latach zdobycia najbardziej muskularnej nagrody w Arnold, a także bycie stałym w pierwszej dziesiątce największych konkursów na świecie, ostatecznie było to, że Warren był supergwiazdą. Jego wzrost wymagał czasu, od jego pierwszych konkursów na początku lat 90. XX wieku, po zdobycie ciężarów w NPC Nationals w 2001 roku, po jego pierwszą wygraną zawodową zaledwie cztery lata później. Zawsze rozumiałem, że Warren był twardym, doświadczonym konkurentem, jednak nic nie może mnie przygotować na jego niesamowitą pozycję na Mr. Olympia w 2009 roku. Kiedy to się stało, rozbił swoją metodę w bitwę między dwoma legendami. Był taki dobry, że przeszedł między nimi. Pod koniec, kiedy dym się wyczyścił, Jay odzyskał swój tytuł, Branch zajął drugie miejsce, a Dexter zajął niezwykle silną, niezwykle zaskakującą trzecią.

Słowa o niesamowitym wyciąganiu Warrena była główną wieścią na nadchodzące miesiące. Branch nie tylko nie był najbardziej estetycznym kulturystą, ani Jay, ale oboje wyrzucili bardziej symetryczny, bardziej zrównoważony, panujący mistrz, Dexter Jackson. Jak stwierdził Bob Cicherillo niezliczona ilość razy przez lata, Olympia można podsumować jako konkurs „jabłek i pomarańczy”. Masa, dziwaczny stan, a także szalona gęstość, pokonała symetrię, a także przepływ w 2009 roku. Od tego momentu, za zaledwie kilka lat, Warren nie wygrałby jednego, jednak dwa tradycyjne tytuły Arnolda. Jednak to, co było niezwykle niesamowite w jego wzroście do supergwiazdy, polegało na tym, że nie zmienił nic w tym, kim był. Branch nie zmienił swojej perspektywy sportu, nie stonował swoich przesadnych technik treningu, a także zawęził przestrzeń między gwiazdami, a także fanami. Branch Warren był naprawdę kulturystą niebieskiego kołnierza – gwiazdą, która nigdy nie widziała się nad swoimi fanami.

Wpływ Warrena Everton FC Koszulka na sport jest niezaprzeczalny. Większość kulturystów przychodzi do niezwykle wyraźnej realizacji wcześnie w ich podróży. Są błogosławieni fantastycznej genetyki, a także tacy, którzy muszą zapewnić genetykę ptaka, rozwinąć zwycięskie ciało w trudny sposób, a także walczyć o każde ostatnie miejsce, a także tytuł. Ukończony produkt może nigdy nie wyglądać jak Frank Zane, Bob Paris lub Flex Wheeler, jednak jeśli masa mięśniowa jest wystarczająca, a sportowiec ma wystarczającą pewność siebie, a także jazdę, absolutnie nicstaną na ich drodze. Nic nie było w gałęzi, a nic niekoniecznie musi stać w twoim. To jest wiadomość o Take House. Chociaż nie wygrał O, obszar drugiego miejsca nie jest tak dobrze, że nie wspominając o wygraniu najbardziej kultowego kulturystów konkursu w wszystkich czasach-dwukrotnie-a także robienie tego kolejno.

Teksas Grzechotnik również Newcastle United Koszulka wywarł silny efekt, jeśli chodzi o trwałość oddanego sportowca. Nawet po świetności lat Muscletech zniknął, zawsze był w centrum całej akcji. Zawsze miał fantastycznych sponsorów, miał mnóstwo fantastycznej prasy, a także zawsze postrzegane jako na piłce. To częściowo od jego reputacji, jego budowy ciała, jednak jego etyka pracy. Dzisiaj, oprócz jego nazwiska jako mistrza kulturysty, sponsorowanego sportowca, a także uznaną siłę w filmach treningowych, oddział jest również szanowanym promotorem konkursowym, który dokładnie rozumie, czego chcą konkurenci, czego chcą sprzedawcy, a także sprzedawcy, a także sprzedawcy, a także sprzedawcy, a także sprzedawcy, a także sprzedawcy, a także sprzedawcy, a także sprzedawcy, a także sprzedawcy Chcę, aby fani chcą. Właśnie dlatego jest tak wyjątkowym promotorem, a także dlatego będzie nadal odniósł wielki sukces.

Kiedy patrzysz na to, o co chodzi, jest to prawdziwa historia o przezwyciężeniu szans, od tworzenia Reprezentacja Hiszpanii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka fantastycznej budowy, po bycie światową supergwiazdą, a także zawsze pozostając wiernym swoim korzeniom. Są to wartości, które są przydatne dla sportowców na wszystkich dziedzinach życia. Gwiazda Branch będzie nadal rosła, liczyć na to!

Mam nadzieję, że podobało Ci się przeczytanie tego artykułu tutaj, w Iron Magazine. Pamiętaj również, aby użyć kodu dyskontowego IML 15 podczas zakupu w Ronmag Labs I, aby zaoszczędzić 15% zniżki na zakup.

autorstwa Christian Duque Dzisiaj nikt nie trenuje jak Branch Warren. Niewielu może spędzać z nim w czasach świetności, oprócz jego wieloletniego partnera treningowego Johnny’ego Jacksona (najsilniejszego kulturysty na świecie), a także programu G.O.A.T., 8x Mr. Olympia Ronnie Coleman. Branch, podobnie jak 6x Pan O Dorian Yates, zawsze przynosił ziarnisty poziom stanu, z płytami o masie…

Leave a Reply

Your email address will not be published.