STITCHFIX Ocena Część 1

Witaj! Dokładnie jak idzie twój dzień? Mój idzie.

Naprawdę nie zacząłem dnia od biegu, najpierw chciałem przymierzyć wszystkie moje świetne nowe ubrania ze Stitchfix, a także wybrać, co zatrzymać, a także odesłać przed moją podróżą.
Moje najnowsze filmy

Athleta Running Shorts Review.mp4
Bez otarcia szortów dla kobiet. Nowa ocena Athleta HIIT IT 9 w szortach Inseam.

Więcej filmów

0 sekund 8 minut, 21 sekund

Następnie
MARATON Trening Day 3
00:51

Relacja na żywo
00:00
08:21
08:21

Ale to nie są ubrania, biegnij, jedz powtórzenie – więc zacznijmy od biegania…

Biegać

10 mil, aby świętować to święto!

Jeść

Następnie zrobiłem zwykłe kombinację jaj/tortilli utonę w Sriracha. Poza tym znów jestem głodny, więc rzucam się w jogurt, a także owoce z orzechami.

Idę dziś wieczorem na studia badawcze Holy Bible (to cud, że nie zostałem wyrzucony z grupy, którą zakładam, że to wspaniali ludzie). Wierzę, że trzymają mnie w środku, ponieważ zaoferowałem przyniesienie jedzenia. Więc przygotowałem coś bardzo prostego, a także pysznego!

Mam nadzieję, że moje umiejętności gotowania w jakiś sposób doprowadzą mnie do nieba…

I muszę ci opowiedzieć o tym nowym syropie czekoladowym, który zmienił moje życie !!!

Próbowałem nowego syropu czekoladowego nunaturylnego na wystawie, a także rodzaj nie pamiętał o tym. Przedstawiciel biznesowy stwierdził, że nie było jeszcze w sklepach. Cóż, zakładam, że to już nie było, ponieważ wysłali mi trochę, ponieważ jest znacznie lepsze niż zapamiętałem !!!

Syrop czekoladowy. Jest wykonany zarówno ze stewii, jak i miłości. Uwierz w to.

Recenzja Stitchfix

Dobra. Teraz nadszedł czas, aby udawać, że jestem świetny przez 22 sekundy…

Stitchfix skontaktował się ze mną w zeszłym roku w sprawie wypróbowania ich osobistej usługi stylizacji – wysyłają ci ubrania za opłatę za stylizację 20 USD, a także wybierasz, co zatrzymać/odesłać po wypróbowaniu ich w domu. Aby rozpocząć, wypełniasz kwestionariusz, który wyróżnia Twój styl mody, a także preferencje.

Byłem bardzo niezdecydowany, ponieważ rozumiem, co świetnie wygląda na typu ciała. Uznałem, że wyślą stylowe rzeczy, których nigdy nie nosiłbym, ponieważ dokładnie rozumiem, jak przykryć lub sprawdzić moje ciałem.

Ale po raz kolejny wyciągnęli rękę, a także mam kilku dobrych przyjaciół, którzy przysięgają. Ponadto usłyszałem plotkę, że wkrótce otrzymają bardziej swobodne/fitness, więc przyjąłem ofertę, aby zapewnić jej wir. Byłem całkowicie otwarty z osobą punktową, że wahałem się, ponieważ nie wierzyłem, że w coś takiego zadziałaby dla mnie od czasu mojego rozwoju (czytaj: trudno mi odkryć dżins, który kształtuje mój tyłek, nie Nie spodziewaj się, że trochę je odkryje).

Naprawdę postanowiłem stwierdzić „tak” po rozmowie z dobrym przyjacielem, który prosił mnie o poradę, gdzie odkrywam dżins i szorty. Nie jestem najmodniejszą osobą na świecie, jednak dokładnie rozumiem, jak unosić dla mojego typu ciała. Poza tym lubię odkrywać ubrania, które kształtują mnie, a także sprawiają, że czuję się świetnie – kto nie jest w porządku?!

Mam więc nadzieję, że będzie to okazja, aby podzielić się wglądem z biznesem, a także z kobietami takimi jak ja, które nie chcą, aby ich tyłki spędzają się z spodni lub po prostu nosić luźne rzeczy, a także nadal chcą być ładny.

W każdym razie. W zeszłym tygodniu dostałem mój pierwszy „poprawka”, a tutaj jest łup:

Kaleigh kostka biter chuda dżin

Zielone dżinsy. Kiedy po raz pierwszy je zobaczyłem, pomyślałem: „Nie”. Byłem jednak mile zaskoczony, że oni A.) naprawdę w kształcie, a także B.) Nie wyglądaj źle. Nie jestem pewien, czy zamierzam je zatrzymać, ponieważ wolę nosić ekologiczne przyjazne na wierzchu. Wciąż tbd.

Hej przyjacielu, tle, dokładnie jak je lubisz?

^ Jako to dlatego nie możemy iść ładne miejsca.

Bluzka popover Filbert 3/4

Ten kolor tak naprawdę nie działa z kolorystyką włosów/skóry.

MARILYN Mix Striped Maxi Spódnica

Noszenie z mieszkań było trochę długie, więc złożyłem go u góry. Jest super wygodny, a także mam już z nim top do noszenia, więc mogę go zatrzymać.

HARRIET Chevron Drukujna sukienka

Wolę wzory na górze, więc nie zamierzam tego zatrzymać. Poza tym potrzebował paska lub czegoś takiego, ponieważ wygląda świetnie tylko wtedy, gdy mam ręce na biodrach.

Widzieć?

Bransoletka z muszką Adler

Podobało mi się to, bardzo delikatne i dziewczęce.

Go-Go Power Rangers !!!

Zaczekaj. Po prostu zachowaj się fajnie, po prostu zachowaj się fajnie…

Wysyłają również koncepcje dokładnie tego, jak go nosić wyluzowane lub fantazyjne.

Naprawdę nie zdecydowałem, co na pewno trzymam. Gór i suknia są z pewnością „nie”, jednak cokolwiek innego jest TBD. Mimo że naprawdę podoba mi się dżins na zdjęciach, nie chcę ich zatrzymać, jeśli tak naprawdę ich nie nosię. Więc zamierzam spać na to do jutra, a potem odesłać to, czego nie chcę. Prosty perery.

Pytanie: Czy nosisz bransoletki?

Lubię je, jednak zawsze nie pamiętam, aby je założyć. Co dziwne, nie pamiętam, aby zakładać fałszywe kolczyki perłowe…

Pełne ujawnienie: STITCHFIX zapewnił mi historię kredytową, aby wypróbować swoją usługę dla samych FIRST Czas za darmo. Wszystkie opinie są moje.

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Idź dalej:

Bieganie na Marco Island Florida 2021

Bieganie na Marco Island Florida 2021

Gdzie biegać na wyspie Marco na Florydzie. Wskazówki dotyczące podróży, a także na wycieczkach na plaży. Florida Run Blog i

15 Pomysły na przekąski szybkie przed uruchomieniem

15 Pomysły na przekąski szybkie przed uruchomieniem

Co jeść przed bieganiem, a także kiedy zjeść. 15 Szybkie koncepcje przekąsek przed nowymi biegaczami, a także trening dla półmaratonu

Ulubione jesień

Ulubione jesień

Musi mieć sprzęt do jesieni. Wskazówki dotyczące najlepszych w tym sezonie dla wszystkich biegaczy. Plus mój preferowany sprzęt biegowy

Coca-Cola z recenzją kawową

Coca-Cola z recenzją kawową

Recenzja kawy zero zero. Coca-Coli z kawą ciemną mieszanką zero cukru, a także vanila zero cukru próbującego pierwszego Tima

Najlepszy Czarny piątek, a także sprzedaż cybernetyczna dla biegaczy

Najlepszy Czarny piątek, a także sprzedaż cybernetyczna dla biegaczy

Oto zaokrąglenie najlepszego Czarnego Piątku, a także sprzedaży cyberprzestrzeni dla biegaczy. To są kilka najlepszych kosztów sprzedaży

21 najlepszych uruchamiających kont na Instagramie, które są teraz zgodne

21 najlepszych uruchamiających kont na Instagramie, które są teraz zgodne

Lista najlepiej działających kont na Instagramie. 21 najlepszych biegaczy na Instagramie, aby przestrzegać w 2020 roku. Różnorodność, a także nowy bieg

⚡ Shareaholic

.

Witaj! Dokładnie jak idzie twój dzień? Mój idzie. Naprawdę nie zacząłem dnia od biegu, najpierw chciałem przymierzyć wszystkie moje świetne nowe ubrania ze Stitchfix, a także wybrać, co zatrzymać, a także odesłać przed moją podróżą. Moje najnowsze filmy Athleta Running Shorts Review.mp4 Bez otarcia szortów dla kobiet. Nowa ocena Athleta HIIT IT 9 w szortach…

Leave a Reply

Your email address will not be published.