5 popełnianych przez ciebie błędów, które ranią zyski

autorstwa Matta Weika

Podczas gdy rośniemy i budujemy mięśnie poza siłownią, nasz czas spędzony Reprezentacja Australii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka w środku wciąż musi być produktywny. Są jednak błędy, które ludzie popełniają, które ograniczają swoje zyski. Nie utknij i nie czuj się sfrustrowani, spraw, aby te łatwe poprawki możesz kontynuować swoje cele.

1. Nie rozgrzewa się
Rozumiem. Wszyscy chcemy wejść i wyjść. Ale skrócisz się, jeśli nie rozgrzejesz się poprawnie i spłyniesz krew do działających mięśni. Jeśli nie rozgrzejesz się przed treningiem oporowym, ryzykujesz obrażenia, a także ograniczasz swoją siłę, nie zalewając mięśnia krwią i pozwalając, by mięśnie były znacznie bardziej giętkie.

Nie musisz robić nic intensywnego. Wystarczy chodzić po bieżni przez 5-10 minut, aby wszystko rozluźnić i przygotować. Po wejściu do sali wagowej wykonaj kilka zestawów rozgrzewki z lekką wagą, aby zmusić krew do mięśni, które planujesz uderzyć tego dnia.

2. Pomijanie ćwiczeń, których nie lubisz
Często czuje się komfortowo wykonywanie tych samych ćwiczeń przez cały czas. Wykonujemy ruchy, w których jesteśmy dobrzy i możemy przenieść pewną dużą wagę. Jednak to ćwiczenia i ruchy, których nienawidzisz, na których powinieneś się skupić. Jest powód, dla którego ich nienawidzisz – prawdopodobnie dlatego, że nie jesteś w nich dobry, a waga jest lżejsza niż chcesz. Nie chcesz wyglądać jak trochę punk, więc przekazujesz go i skupiasz się na swoich silnych punktach. Nie.

Kiedy pokonujesz ruchy, w których nie jesteś dobry, mentalnie umieszcza cię w miejscu, w którym wiesz, że możesz osiągnąć wszystko. Wdroża nie ma powstrzymywania ani machania białą flagą. Kiedy najlepiej masz umysł i masz wolę przepychania się przez słabe obszary, nie ma odwrotu. Wygrasz. Okres.

3. Nie śledzisz programu treningowego
Czy widziałeś kiedyś kogoś, kto spaceruje po siłowni, jakby próbował odejść z zjełczonego pierdnia? Przechodzą od jednego końca siłowni do drugiego rozglądania się. Nie wiesz, po prostu nie mają planu. Nie mają żadnego programu do śledzenia, więc chodzą bez celu, próbując dowiedzieć się, co chcą zrobić dalej. Po pięciu minutach podnoszą hantle, aby zrobić loki bicepsów. Gratulacje. Równie dobrze możesz być tak długo odpoczywającym. Ale nawet nie jesteś tym, ponieważ nie trenujesz intensywnie.

I nie mów mi, że „trenujesz instynktem i czuj”. Nie jesteś kulturystą IFBB z ponad dekadą treningu i ciężkim podnoszeniem. Musisz trenować z celem. Musisz wejść na siłownię, wiedząc dokładnie, co robisz, od każdego ćwiczenia, do każdego zestawu, do każdego przedstawiciela. I nie odchodzę od planu, który masz.

4. Biorisz wskazówki od jego nazwy
„Jak nazywa się jego nazwa” to token gimnastyczny, który zawsze wydaje się mieć odpowiedź na wszystko, ale wygląda jak mokry makaron. Zawsze podchodzi do ciebie i naprawia formularz lub mówi, abyś spróbował ćwiczyć w inny sposób. Dlaczego go słuchasz? Zatrzymać. Koleś otrzymuje wszystkie swoje informacje z męskiego magazynu zdrowia. Możesz słuchać tego, co on mówi, i przeczytać słowo ze stron magazynu. Praktycznie pomyślałeś, że to była Biblia faceta czy coś.

Jeśli potrzebujesz pomocy lub porady, poszukaj jej u profesjonalisty. Przestań pozwalać „Mr. Wiedz to wszystko ”, wypełnij swój mózg głupimi pomysłami, które nie przyniosą ci żadnych rezultatów. Niech będzie i zignoruj wszystko, co mówi.

5. (brudny) sezon zbiorczy
Aby stać się dużym, musisz jeść duże… prawda? Nie dokładnie. Widzę zbyt wiele ludzi, którzy wybierają masę „poza sezonem” trochę za daleko. Wiem, że nie jest to coś, co jest związane z siłownią, ale należy to poruszyć.

Słuchaj, lubię jeść tak samo jak następny facet. Ale wiem też, że jeśli nie jem najlepszego jedzenia w tym czasie, zamierzam zamienić się w gruby tyłek. O mój Boże, Matt, nie możesz tego powiedzieć… to kogoś obraża. Powiedziałem to. Pogódź się z tym.

Tylko dlatego, że jesteś w stanie zwiększyć kalorie, nie oznacza, że powinieneś jeść każdy posiłek Bena i Jerry’ego tylko dlatego, że „łączysz”. Lub twoje normalne 2-3 plasterki Eintracht Frankfurt Koszulka pizzy stają się całym ciastem. Jesteś na dobrej drodze do krzyczenia skali, gdy tylko oba stopy nadejdą.

Tak, zwiększ swoje kalorie, ale zrób to tam, gdzie ulepszasz makroskładniki pochodzące ze zdrowej żywności. Jasne, możesz zjeść posiłek do oszukiwania tu West Ham United Koszulka i tam (więcej niż w przypadku cięcia), ale pomysł nie jest wyciągnięcie formy tylko po to, aby spróbować rozmiar. Zbyt wielu mężczyzn dodaje 20 funtów do swojej ramy i stają się grube. Potem, kiedy wycofują się, są zasadniczo w tym samym miejscu, w jakim byli przed ich masą. Zrób to powoli. Zrób to czysto. I spróbuj dodać jak najwięcej dodatkowego tkanki tłuszczowej, jak to możliwe. Zaoszczędzisz to godzinami pracy w dół drogi.

autorstwa Matta Weika Podczas gdy rośniemy i budujemy mięśnie poza siłownią, nasz czas spędzony Reprezentacja Australii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka w środku wciąż musi być produktywny. Są jednak błędy, które ludzie popełniają, które ograniczają swoje zyski. Nie utknij i nie czuj się sfrustrowani, spraw, aby te łatwe poprawki możesz kontynuować swoje cele. 1. Nie…

Leave a Reply

Your email address will not be published.