8 Błędziów naciśnięcia Bench musisz zapobiec

„Nie pozwól, aby te 8 błędów sabotują twoją ławkę” – czy rozumiesz typowy entuzjasta treningowy, ledwo może nacisnąć własną masę ciała? Ta statystyka nie uwzględnia nawet ludzi, którzy nie działają. Zapewnij się po plecach, jeśli podbiłeś osiągnięcie ławki własnej masy ciała. Nie martw się, jeśli jeszcze cię tam nie ma, masz zamiar odkryć osiem technik pewnych, które pomogą ci zrobić chwalenie się, a także z siłowni.

Więc jaka jest ogromna oferta w prasie na ławce? Nie uprawiasz sportu ani nie próbujesz rywalizować, dlaczego to legendarne ćwiczenie jest tak ważne dla ciała, które chwytają? W rzeczywistości dla tych z was, którzy wierzą, że Reprezentacja Kostaryki w piłce nożnej mężczyzn Koszulka naciśnięcie jest tylko dla ego, mylisz się. To prawda, o czym nie mówiono o żadnych innych ćwiczeniach. Niemniej jednak nie jest to takie dziwne, kiedy w to wierzysz. Prasa na ławce jest podstawowym niezbędnym ćwiczeniem do rozwinięcia

OPING STRONY NA Górnej części ciała. Pracujesz nie tylko na piersi (klatka piersiowa), ale także pracujesz nad przednimi naramiennikami (przednie ramiona), triceps brachii, a także Latissimus Dorsi (tył). Jeśli możesz wybrać tylko jedno ćwiczenie, aby uzyskać pełną okrągłą pierś z praktyczną mocą, aby pójść z nią, byłbyś mądry, aby iść z ławką. Po prostu nie możesz ustalić dokładnie tego samego górnego ciała z dowolnym rodzajem innych ćwiczeń.

Jako instruktor fitness osobisty widziałem, jak wiele osób dąży do 300-funtowej ławki. Rzeczywistość jest taka, że większość ludzi popełnia dokładnie te same błędy, jednak można je szybko zmienić, aby pomóc ci rozpocząć swój wybuch własny.

Błąd nr 1: mniej jest więcej.

Zdecydowanie największym błędem, które ludzie popełnili, jest „chęć” tak biednej, że nadmiernie traktowali. To ludzka natura, jeśli nie widzimy korzyści, których szukamy typowego zmysłowego rozwiązania, aby ciężko pracować i mocniej. Mogę ci powiedzieć z osobistego doświadczenia, że ostatnim razem, gdy uderzyłem na płaskowyż podczas treningu, wziąłem tydzień wolnego od Fitness Center, a także wróciłem silniejszy niż ostatni raz. Zajrzyj się do ostrzegawczych wskazań dotyczących przetrenowania, takich jak brak motywacji, trudności ze snem, złe odżywianie, a także brak postępu.

Błąd nr 2: Treningi pełnego ciała.

Skonfigurujmy się w nowym podziale, w którym możesz zapewnić każdą masę mięśniową zawartą w ławce naciśnięcia zainteresowania. Pamiętaj, że w naciśnięciu jest coś więcej niż tylko klatka piersiowa. Aby uzyskać maksymalne uzdrowienie, należy trenować każdą część ciała tylko wtedy, gdy tygodniowo z idealnym podzielonym treningiem. Jeśli nadal uważasz, że będziesz wymagać dwóch lub trzy razy w tygodniu, zobacz błąd nr 1. Masz czas na trening 45 minut Sanfrecce Hiroshima Koszulka dziennie, 4 dni w tygodniu, prawda?

Błąd nr 3: zwątpienie.

Mam nadzieję, że nie wymagasz rozmowy PEP, jednak tak i tak i tak idzie. Powód mnie, gdy podszywam się pod montowaniem motywacyjnego mówcy Anthony’ego Robbinsa. Twój podświadomość wierzy, co mu powie, więc zrób sobie przysługę, a także zaprogramuj ją pozytywnymi myślami. Kulę się za każdym razem, gdy ktoś prosi mnie o obszar, a także uderza się, zanim jeszcze zaczną windę. Komentarze takie jak: „Nie wierzę, że dostanę bardzo wielu powtórzeń” lub „Nie mogę tego zrobić, jednak spróbuję”. Jeśli nie jesteś pewny siebie, udawaj go, a także powiedz sobie, że odniesiesz sukces. Próbowanie jest częścią upadku. Jeśli boisz się porażić, boisz się spróbować.

Błąd #4: Słaba forma.

Pracujmy nad niektórymi mechanikami. Po ćwiczeniu kilku z tych metod powinieneś być w stanie zwiększyć prasę ławkową o minimum 25 funtów.

* Nieco poszerz swój uchwyt. Im szerszy uchwyt, tym mniejsza odległość musi podróżować. Dlatego ma sens, że chciałbyś chwycić pasek tak szeroki, jak to możliwe. Jeśli z lepszym uściskiem będzie się, wymaga tego, że zacznie się wykorzystywać, jednak zrobi ogromną różnicę za kilka tygodni. Aby ustalić uchwyt, zakładaj naturalne ustawienie pompek, a następnie podbij go około 3 cali.

* Jeszcze jedną metodą zmniejszenia odległości, którą musi podróżować, jest cofanie łopat ramion. Spróbuj chwycić łopatki razem podczas całego ruchu. Zapewni to bardziej stałą powierzchnię do ławki. * Trzymaj stopy na podłodze, a także jedź piętami. Jeśli zobaczysz, jak ktoś kopie lub trzepotanie nogami w powietrzu, gdy zmienia się niebieski, próbując przesunąć ciężar, zrozumiesz, że są one wyśrodkowane, a także kosztuje ich poważne funty. Trzymaj obcasy na podłodze, aby pomóc ci wyprodukować moc.

* Łukaj twoje plecy. Twój tyłek, łopatki, a także głowa powinny być zawsze w kontakcie z ławką, jednak można łudzić dolną część pleców. Jeśli nie jest to dla Ciebie naturalne, możesz umieścić w rolce piankową pod dolną paczką do ćwiczeń. Wiele osób zapytało, jaki jest sens tej metody. Ponownie skraca odległość, jaką musi podróżować.

Czy to oszustwo? Wcale nie jest to podnoszenie regulacji. Jeśli chcesz to totaLly izolują głowę piersi do maszyny PEC Deck, aby powierzchnia. To wspaniale, że odkrywasz, że używa się czegoś więcej niż tylko piersi, podczas nacisku na ławkę. Nie zdziw się, jeśli dwa dni później czujesz się obolały w plecach, klatce piersiowej, ramionach, a także tricepsach.

Błąd nr 5: Także wiele zestawów rozgrzewki.

Nie zrozum mnie, zdecydowanie wymaga właściwego rozgrzewki. Niemniej jednak powinieneś to zrobić z wyjątkowo lekkim ważeniem, pompkami, a także rozciąganiem. Nie chcesz wyczerpać mięśni, zanim dotrzesz do zestawów roboczych. Większość ludzi piramid, a następnie kwestionuje serwatkę, że nie mogą uzyskać wagi na swoim ostatnim secie. Wykonując lżejsze zestawy rozgrzewki, zaoszczędzisz energię na cięższe ciężary, a także ogromne wykończenie.

Błąd #6: Zaniedbanie pleców.

Silne lats lub „skrzydła” są niezwykle ważne dla niekorzystnej fazy prasy na ławce. Twoje plecy są środkiem wsparcia dla wagi, gdy opuściasz ją do Atletico Madrid Koszulka klatki piersiowej. Właśnie dlatego wysadzanie pleców jest tak ważne, jak i nie można go pominąć. Wypróbuj rzędy T-Bar lub pochyl się nad rzędami sztangi, aby ulepszyć plecy. Zauważysz, że jest to prawie precyzyjna przeciwna lub antagonistyczna winda do wycisku na ławce.

Błąd #7: Brak celów.

Więc chcesz zwiększyć prasę na ławce. To sprawia, że nas dwoje. Problem z tym stwierdzeniem polega na tym, że jest ono dużo niejasne. Chcę, żebyś wyciągnął długopis i papier. Skomponuj swój cel na czterech osobnych arkuszach papieru mocnymi literami. „Osiągnij ______ funt nacisku przez ______”. Proste zadanie skomponowania celu na papierze zapewnia lepsze ukończenie. Ten czyn uczyni twój cel bardziej konkretnym, zwiększając prawdopodobieństwo jego osiągnięcia. Teraz publikuj te kawałki papieru na lodówce, desce rozdzielczej, ekranu komputera, a także komody, aby nieustannie przypominać o swoim celu.

Błąd #8: Brak różnorodności.

Ciało ludzkie jest niesamowitym systemem. Cokolwiek na to rzucisz, może się zmienić, a także odkryć. Utrzymanie go w ochronie, mieszanie rzeczy, a także dodanie zasięgu do treningów zapewni pozytywnie zareagowanie ciała. Zawsze pozostań o krok do przodu, zmieniając treningi, gdy czujesz, że nie przynosisz zysków, których oczekujesz. Jeśli jesteś podobny do mnie i chcesz wyglądać świetnie, a jednocześnie masz wytrzymałość, aby ją poprzeć, najprawdopodobniej trenowałeś z przedstawicielami od ośmiu, a dwunastu. Spróbuj zmniejszyć powtórzenia na zestawach prasy na odmianę od odmiany od sześciu do ośmiu powtórzeń przez kilka tygodni. Będziesz mile zaskoczony, widząc dokładnie, jak reaguje twoje ciało, jeśli wcześniej tego nie próbowałeś.

Jeśli możesz zapobiec tych typowych pułapek, a także jesteś wystarczający, aby spróbować czegoś nowego, wkrótce będziesz naciskać na ławkę więcej niż marzyłeś. Weź to ode mnie, facet, który był imprezowany w 275-funtowej prasie na ławce przez ponad trzy lata! Odkryj z innych błędów, a także obserwuj bolesną prasę na ławce. Twoja druga połowa lub ukochana będzie podziwiać mięśniową górną część ciała, podczas gdy twój przyjaciel umiera, aby odkryć twoje tajemnice.

www.criticalbench.com

————————–O autorze:

Mike Westerdal jest właścicielem CritictBench.com, zasobu podnoszenia ciężarów w Internecie. Zdobył BS na Uniwersytecie Central CT Sectify, gdzie grał cztery lata piłki nożnej D-IaA. Po studiach Mike uzyskał akredytację jako instruktor fitness osobisty w American Council on Exiters. Westerdal jest przyczyniającym się pisarzem masy mięśniowych dla różnych czasopism żelaznych, w tym powtórzeń!, Wielokrotność Użytkowania USA, a także mięśni potworów. Ponadto jego artykuły są publikowane w całym Internecie. Zwestal jest presją na ławce, który rywalizował w AAPF, APF, a także w federacjach APA. Obecnie trenuje w Tampa Barbell. Mieszka w słonecznym Clearwater FL, a także jest żonaty z jego uroczą drugą połową courtney.www.criticalbench.com

„Nie pozwól, aby te 8 błędów sabotują twoją ławkę” – czy rozumiesz typowy entuzjasta treningowy, ledwo może nacisnąć własną masę ciała? Ta statystyka nie uwzględnia nawet ludzi, którzy nie działają. Zapewnij się po plecach, jeśli podbiłeś osiągnięcie ławki własnej masy ciała. Nie martw się, jeśli jeszcze cię tam nie ma, masz zamiar odkryć osiem technik…

Leave a Reply

Your email address will not be published.