Pytania i odpowiedzi z ekspertem – Gil Fried

Gil jest przewodniczącym/ profesorem pełnym na University of New Haven, College of Business, w programie zarządzania sportem. Jest specjalistą w zakresie prawa sportowego, finansów i zarządzania obiektami. Zajmował się wieloma przypadkami przemysłu Manchester United Koszulka sportowego/muzycznego (za pośrednictwem swojej firmy GIL Fried & Associated, LLC) i pracował jako doświadczenie eksperckie w różnych przypadkach, od stadionów stadionów po faul piłki.

Jakie były scenariusze, które spowodowały, że przyciągałeś prawo sportowe?

Trenowałem sport i dotyczyłem instruktora Ohio State University, a następnie brałem udział w zajęciach zarządzania prawem i sportem. Zakochałem się w prawie sportowym, zwłaszcza problemach związanych z obiektami sportowymi i ich działania. Kiedy przeprowadziłem się do Kalifornii, uruchomiłem Centrum Prawa Sportowego i wykonałem pracę związaną z obroną ubezpieczeniową i placówki sportowe. Stamtąd przeszedłem na nauczanie zarządzania sportem z naciskiem na prawo sportowe.

W ramach prawa sportowego, jakie są twoje dziedziny wiedzy specjalistycznej?

Bezpieczeństwo placówek sportowych z kilkoma podkategoriami, takimi jak bezpieczeństwo zgromadzeń publicznych związane z zarządzaniem tłumem, do ogólnego zarządzania ryzykiem dla prowadzenia obiektów i programów sportowych. Są to moje główne obszary zainteresowania, ale z biegiem lat zajmowałem się wieloma innymi przypadkami, w których przyjrzałem się zasadom/procedurom i tym, co jest zrobione w celu dostarczenia bezpiecznego Reprezentacja Holandii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka środowiska, czy pokazania, czy obiekt spełnił lub nie spełnił odpowiedniego przemysłu standardy.

W jakiej znaczącej sprawie prawa sportowego byłeś zaangażowany?

Stow przeciwko Los Angeles Dodgers. Zajmowałem się także wieloma Schalke 04 Koszulka innymi głównymi sprawami, takimi jak wszystkie sprawy Camp Randal Stampede, Wal Mart Black Friday Rush Case, Verni przeciwko Aramark Dram Shop z Meadowlands i Aurora Theatre Shooting Case.

Co jest najbardziej satysfakcjonujące w byciu profesorem prawa sportowego?

Otrzymywanie połączeń telefonicznych lub e -maili od uczniów, którzy zajęli moje zajęcia lata temu i wspominają, że nigdy nie wierzyli w przykład, którego użyłem w klasie… a potem napotkali ten sam problem lat później… i byli przygotowani na podstawie tego, czego się nauczyli.

Czy masz podejście pedagogiczne, gdy dotyczy to praktyki akademickiej?

Kluczem jest edukacja eksperymentalna. Nauczenie się materiału z książki jest jedną rzeczą, ale kolejna jest zastosowanie go z pierwszej ręki. Tak więc, kiedy pokazuję zarządzanie ryzykiem, omawiamy ten temat, ale wtedy uczniowie muszą tam iść i zastosować go.

Czy pokazujesz jesienią, wiosną i/lub latem?

Pokazuję każdy termin, czy to na żywo, czy online.

Czy używasz tekstu? Jeśli tak, to jaki?

Używam własnego podręcznika na temat finansowania sportowego i zarządzania obiektami sportowymi. Dla prawa sportowego używam: Wprowadzenie do prawa sportowego, druga edycja. Spengler, Anderson, Connaughton i Baker. Ludzka kinetyka. 2016.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
E-mail

Gil jest przewodniczącym/ profesorem pełnym na University of New Haven, College of Business, w programie zarządzania sportem. Jest specjalistą w zakresie prawa sportowego, finansów i zarządzania obiektami. Zajmował się wieloma przypadkami przemysłu Manchester United Koszulka sportowego/muzycznego (za pośrednictwem swojej firmy GIL Fried & Associated, LLC) i pracował jako doświadczenie eksperckie w różnych przypadkach, od stadionów…

Leave a Reply

Your email address will not be published.