Komercyjny establishment z odpowiedzialności Po opłaceniu wynagrodzenia mieszkaniowego za widok koszt UFC 150

Dodanie do zarchiwizowanych decyzji tej strony w sprawach piractwa UFC PPV, powody wyroku zostały opublikowane w tym tygodniu przez amerykański sąd nieporządkowy, SD Alabama (Joe Hand Promocje INC przeciwko Beech) Znalezienie oskarżonego odpowiedzialnego za szkody po zamówieniu UFC 150 na zasadzie mieszkalnej, ale wyświetlanie wydarzenia w lokalizacji komercyjnej.

Uważając, że pozwany odpowiedzialny sędzia okręgowy Kristi Dubose przedstawił następujące powody:

W odpowiedzi na wniosek Joe Hand o wydanie wyroku podsumowującego, oskarżeni przyznają, że są odpowiedzialni za naruszenie § 605. (Doc. 23 w 4 „Dlatego powód jest uprawniony do wyroku podsumowującego w sprawie odpowiedzialności”. ). Aby pociągnąć beech zastępczo odpowiedzialny za swoją indywidualną funkcję oraz jako funkcjonariusz, dyrektor, akcjonariusz i/lub dyrektor kawiarni zgodnie z § 605, Joe Hand musi wykazać, że Beech ma „prawo do nadzorowania naruszeń oraz że ma Reprezentacja Senegalu w piłce nożnej mężczyzn Koszulka silny interes finansowy w takich działaniach. ” J&J Sports Prods., Inc. przeciwko Arboleda, 2009 WL 3490859, w *5 (M.D. Fla. 27 października 2009 r.). Beech jest „jedynym menedżerem, członkiem i prezydentem” kawiarni i jedyną osobą, która ma w niej interes finansowy. (Doc. 21-9 w 2-3). Beech przyznała, że złożyła zamówienie na UFC 150 i że została pokazana w kawiarni 12 sierpnia 2011 r. (Doc. 23-1). „Joe Hand jest uprawniony do wspólnej odpowiedzialności [8] za szkody wobec [Beech] w sprawach indywidualnych i korporacyjnych”. Joe Hand Reprezentacja Polski w piłce nożnej mężczyzn Koszulka Promions, Inc. przeciwko Blanchard, 2010 WL 1838067, w *3 (S.D. Ga. 3 maja 2010).

W oparciu o wcześniejsze fakty, sąd stwierdza, że nie jest to niekwestionowane, że Joe Hand wykazał, że pozwani faktycznie przechwycili i opublikowali UFC 150 w zakładzie komercyjnym bez otrzymania zezwolenia na Joe Hand, których pozwani nie kwestionują. Sąd zauważa argument oskarżonych, że zapłacili Dish TV za UFC 150, jednak faktem jest, że oskarżeni nie uzyskali odpowiednich praw do wystawy komercyjnej od Joe Hand, który utrzymywał te prawa wyłącznie. Zatem oskarżeni ponoszą odpowiedzialność za nieautoryzowaną transmisję walki UFC. W związku z tym wniosek Joe Hand o podsumowując wyrok Fluminense Koszulka co do odpowiedzialności za hrabie 1, przyniósł 47 U.S.C. § 605, jest przyznawany.

Reklama

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Przeglądanie Internetu UFC PPV Sidetracks Piractwo Prokuratura 20 września 2016 r. „Piractwo”
Trybunał stwierdza, że federalne ustawy piractwa mogą być wykorzystane do ścigania Internetu StreamingingNievering 15 listopada 2016 r. „Piractwo”
„Loser Pays” w Prokuraturach UFC Piracy to jednokierunkowy Streetjune 26, 2017 w „Piractwo”

Dodanie do zarchiwizowanych decyzji tej strony w sprawach piractwa UFC PPV, powody wyroku zostały opublikowane w tym tygodniu przez amerykański sąd nieporządkowy, SD Alabama (Joe Hand Promocje INC przeciwko Beech) Znalezienie oskarżonego odpowiedzialnego za szkody po zamówieniu UFC 150 na zasadzie mieszkalnej, ale wyświetlanie wydarzenia w lokalizacji komercyjnej. Uważając, że pozwany odpowiedzialny sędzia okręgowy Kristi…

Leave a Reply

Your email address will not be published.