Reforma California oczu w MMA

Kalifornia określa, że dyrektor wykonawczy rekompensaty sportowej Andy Foster był jednym z najbardziej otwartych regulatorów, jeśli chodzi o szybkie metody ekstremalnego ograniczenia masy w MMA, zakorzenionej prawdzie sportu, która obejmuje prawdziwe niebezpieczeństwa .

W ubiegłym roku Foster określił, że reforma nadchodzi do Kalifornii, a także szczegóły sugerowanych reform, które teraz wychodzą na jaw.

Brett Okamoto z ESPN przeprowadził wywiad z Fosterem, który ujawnił, że ich celem jest rozwiązanie problemu do góry, zaczynając od amatorów. Wstępny plan znajduje się w miejscu, aby uzyskać najniższy dopuszczalny ograniczenie wagi dla każdego, kto walczy w amatorskim MMA do stycznia 2016 r. Okamoto informuje następująco:

Obowiązuje 1 stycznia 2016 r., Animatorzy mieszani artyści walki, którzy walczą w Kalifornii, będą przestrzegać najniższego dopuszczalnego limitu masy, zaprojektowanej w celu zapobiegania spuszczaniu sportowców poniżej 5 procent tkanki tłuszczowej.

Jest to obecny cel, według dyrektora California Amateur Mixed Martial Arts Organization (CAMO), JT Steele, a także dyrektora wykonawczego California Shectif Athletic Compensation (CSAC).

Chociaż nie są to całkowicie specyficzne modyfikacje na początku przyszłego roku, to zarówno RB Leipzig Koszulka ramy czasowe CSAC, jak i Camo, przewidują. Foster mówi, że długoterminowym celem jest dostrzeżenie najniższych dopuszczalnych limitów wagi przyjęte na poziomie ekspertów…

Nowy program amatorski, w efekcie, Wolverhampton Wanderers Koszulka ustanowi umożliwia konkurencję klasy A Minimum Wise A Class A, w oparciu o ocenę fizyczną przeprowadzoną przez lekarza ringu licencjonowanego przez CSAC. Ta metoda jest już używana przez NCAA w zapaśniach amatorskich. Podczas gdy NCAA również zabrania specyficznych metod obniżania masy, Camo oznacza skupienie się wyłącznie na najniższym dopuszczalnym limicie masy na razie.

Oklaskiwam organów organów Kalifornii za podjęcie kroków w celu rozwiązania tego problemu. Chociaż żadne rozwiązanie nie jest idealne, motywuję regulatory do przyjrzenia się możliwości dodania testu nawodnienia, aby zbiegać się z oceną INS, może to zapewnić, że każdy sportowiec wyczyścił się do walki z tym, że jest nawilżeniem, co dotyczy ryzyka korzeniowego z szybkiej ekstremalnej wagi Cut Practices, tj. – głębokie odwodnienie w bliskiej odległości od konkurencji.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Po zawodnikach śmierci One Mistrzostwa powoduje ścisłe reformy ograniczające wagę 23 grudnia 2015 r. „Reforma ograniczania wagi”
Andy Foster – szybka reforma ekstremalnej odchudzania, która pojawi się w Kalifornii 28 października 2014 r. „Kalifornijskie prawo sportowe bitewne”
Pensylwania wprowadza program reformy ograniczania wagi próbnej oparty na kompozycji organizmu konkurencyjnego, Kashima Antlers Koszulka aby 16, 2018in „Pennsylvania Battle Sports Law”

Kalifornia określa, że dyrektor wykonawczy rekompensaty sportowej Andy Foster był jednym z najbardziej otwartych regulatorów, jeśli chodzi o szybkie metody ekstremalnego ograniczenia masy w MMA, zakorzenionej prawdzie sportu, która obejmuje prawdziwe niebezpieczeństwa . W ubiegłym roku Foster określił, że reforma nadchodzi do Kalifornii, a także szczegóły sugerowanych reform, które teraz wychodzą na jaw. Brett Okamoto…

Leave a Reply

Your email address will not be published.