Bodypump, BodyAttack, BodyCombat i wiele więcej od Les Mills dotyczących Fitbit Premium

Zostają pompowane: Nowa zawartość fitness znajduje się na horyzoncie – anumia najważniejsza globalna marka fitness, Les Mills, odnosząc się do Fitbit Premium, pozwalając Ci przywoływać ich swoją Ulubione treningi fanów, takie jak BodyPumptm, BodyAttackTM, BodyCombattm i więcej. Zostanie spopularyzowane na siłowniach na całym świecie, Les Mills jest synonimem treningów o wysokiej energii, pompowania serca. Dzięki Fitbit Premium treningi te są teraz dostępne w dowolnym momencie w aplikacji Fitbit.

Klasy mistrzowskie Les Millsa są zasilane przez naukę, aby zmaksymalizować wyniki, stworzone do niezwykłej muzyki i prezentowane przez niektórych wiodących na świecie instruktorów, aby motywować cię i przekształcić twoje ciało, umysł i życie.

Czego więc możesz oczekiwać od tej nowej treści fitness? Czytaj dalej aby się dowiedzieć.

O Les Mills

Od 40 lat Les Mills tworzy ulubione na świecie zajęcia fitness, takie jak Bodypump, BodyCombat, Joga, Dance, Cardio Class i więcej, nauczanych na 21 000 siłowni na całym świecie. Naukowo stworzone w celu maksymalizacji wyników i inspiracji przez wiodących na świecie choreografów do niezwykłej muzyki, klasy są filmowe filmowe przez nagradzane ekipy produkcyjne i prezentowane przez niektórych z najlepszych na świecie instruktorów.

Les Mills na Fitbit Premium

Partnerstwo Fitbit z Les Mills przenosi Cię do środka największych treningów grupowych na planecie – od dowolnego miejsca.

Różni się w poziomach intensywności i wymagań sprzętu, z Fitbit Premium otrzymasz 25 nowych treningów Les Mills. Oto FC Porto Koszulka kilka zajęć, na które możesz się doczekać:

Bodypumptm. Całkowity trening sztangowy, który sprawi, że będziesz szczupły, stonowany i sprawny – szybki (wymaga sprzętu).

Bodycombattm. Wysokoenergetyczne sztuki walki, które spalają ciężkie kalorie. Będziesz uderzać i kopnąć drogę do fitnessu, uwolnić stres i poczujesz się zaciekłego i wzmocnionego.

BodyFlowtm. Tapuje jogę z Tai Chi i Pilates, aby budować siłę i elastyczność. Ten piękny trening poprawi twój umysł, ciało i twoje życie.

Les Mills Grittm. 30-minutowy trening interwałowy (HIIT) o wysokiej intensywności, stworzony w celu poprawy siły i budowy chudego mięśni (wymaga sprzętu). BodyAttacktm. Wysokoenergetyczne trening sportowy idealny dla wszystkich poziomów sprawności. Ustaw się na skoki, rzucanie się, pompki, przysiady i inne, wszystko na energetyzujące bity.

Les Mills Coretm. wykorzystuje elitarne zasady treningowe do budowania siły, stabilności i wytrzymałości. Poprawia wydajność sportową i może pomóc w zapobieganiu obrażeniom (opcjonalnie sprzętu).

Les Mills Dancetm. Najlepszy sposób na poznanie najświeższych ruchów tanecznych i poprawę sprawności. Każda rutyna tańca uderzającego jest energetyzująca, skuteczna i zabawna-a rutyny są podzielone na łatwe do opanowania bloki, dzięki czemu możesz opanować magię w mgnieniu oka. Jeśli jesteś gotowy na zabawę i stracić się w muzyce, pokochasz taniec Les Mills.

Ponadto treningi Les Mills to świetny sposób na pompowanie serca i osiągnięcie bramki Active Zone Minute (AZM). Pamiętaj, aby sprawdzić swój codzienny wynik gotowości (wkrótce; wymaga członkostwa Premium), aby zobaczyć, jak przygotowane jest twoje ciało, aby podjąć jeden z tych trudnych treningów – wynik poinformuje Cię również o twoim celu AZM na dzień, jeśli jesteś przygotowany Podjąć trudne ćwiczenia!*

Uzyskaj dostęp do Les Mills już dziś

Aby znaleźć całą zawartość fitness premium, udaj się odkryć> treningi w aplikacji Fitbit, aby Borussia Dortmund Koszulka odblokować te ćwiczenia pompujące serce i przenieść swoją rutynę fitness na następny poziom. Crystal Palace FC Koszulka Chodźmy!

*WKRÓTCE. Codzienna gotowość wymaga członkostwa Fitbit Premium. Zalecenia dotyczące treści premium nie są dostępne we wszystkich lokalizacjach i mogą być tylko w języku angielskim.

¹ Może być dostępny tylko w języku angielskim.

Informacje te są przeznaczone wyłącznie na cele edukacyjne i nie są przeznaczone jako substytut diagnozy medycznej lub leczenia. Nie wolno używać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub stanu. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zmianą diety, zmień nawyki snu, przyjmując suplementy lub rozpoczęcie nowej rutyny fitness.

Zostają pompowane: Nowa zawartość fitness znajduje się na horyzoncie – anumia najważniejsza globalna marka fitness, Les Mills, odnosząc się do Fitbit Premium, pozwalając Ci przywoływać ich swoją Ulubione treningi fanów, takie jak BodyPumptm, BodyAttackTM, BodyCombattm i więcej. Zostanie spopularyzowane na siłowniach na całym świecie, Les Mills jest synonimem treningów o wysokiej energii, pompowania serca. Dzięki…

Leave a Reply

Your email address will not be published.