Ammon, Tyrrell, Brown, a także innych prawników komponują artykuły dla najnowszych powiadomień o sporach sportowych

Dr Robert Ammon

Zgodnie z zwyczajem przedstawiania oryginalnych materiałów kilku wiodących prawników w branży sportowej, najnowsze powiadomienie o sporach sportowych jest bogate w świeży punkt widzenia wierzących liderów.

Dr Robert Ammon, profesor partnera, a także przewodniczący Kinesiology, a także dział administracji sportowej na University of South Dakota, komponuje się o sytuacji zaniedbania, w tym zarządzania tłumem, a także lekkoatletyki uczelni.

John Tyrrell

John E. Tyrrell z Ricci Tyrrell Johnson & Gray, a także kilka jego adwokatów (Patrick J. McStravick, a także Alexander M. Shaen), spójrz na sytuację Reggie Bush, a także nowe niebezpieczeństwo odpowiedzialności, jakie stwarza Operatorzy stadionu.

Kevin Brown

A Kevin Brown, z Waller Lansden Dortch & Davis LLP, analizuje dokładnie, w jaki sposób „departamenty reklamowe muszą działać jako zespół bezpieczeństwa marki, a FC Porto Koszulka także promocję w branży sportowej”.

Tymczasem inni prawnicy, tacy jak Evelyn A. French, z Mintz, Levin, Cohn, Ferris, Glovsky i Popeo, P.C.; Gregg Clifton, Jackson Lewis; Reprezentacja Meksyku w piłce nożnej mężczyzn Koszulka Robert Freeman z Proskauer; Reprezentacja Kostaryki w piłce nożnej mężczyzn Koszulka Robert Wallace z Thompson Coburn; Oprócz dr Courtney L. Flowers, asystent profesora administracji sportu na Texas Southern University, również z łaskawie podzielił się kilkoma analizami z naszymi odwiedzającymi w tym numerze.

Aby zapisać się na alert, który obejmuje uzyskanie dostępu do wyszukiwania archiwum niezliczonych artykułów, zobacz

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
E-mail

Dr Robert Ammon Zgodnie z zwyczajem przedstawiania oryginalnych materiałów kilku wiodących prawników w branży sportowej, najnowsze powiadomienie o sporach sportowych jest bogate w świeży punkt widzenia wierzących liderów. Dr Robert Ammon, profesor partnera, a także przewodniczący Kinesiology, a także dział administracji sportowej na University of South Dakota, komponuje się o sytuacji zaniedbania, w tym zarządzania…

Leave a Reply

Your email address will not be published.