Jak natknąć się na most Golden Gate

Jak przebiegać przez most Golden Gate – zaktualizowany nowymi zdjęciami i dodatkowymi poradami. Jeśli jesteś w San Francisco i chcesz przejść przez most lub biegać do niego / po nim – zapisz ten post, aby uzyskać informacje. To łatwe i całkowicie bezpłatne – ale dobrze mieć wirtualny kumpel z Ya!

Moje najnowsze filmy

Co jem w ciągu dnia – Edition Runner
Co zjadłem w ciągu jednego dnia. Dziennik z jedzeniem od biegacza, który obecnie nie trenuje na maraton lub półmaraton. Śniadanie, lunch, obiad i przekąski oraz porady.

Więcej filmów

0 sekund 14 minut, 26 sekund

Następnie
MARATON Trening Day 4
01:21

Relacja na żywo
00:00
08:21
14:26

Przybyłem do San Francisco po północy. Mój lot był opóźniony, a przejażdżka wahadłowa trwała trochę czasu. Po badaniu dzisiejszego biegu poszedłem prosto do łóżka.

Ostatniej nocy Googlowałem „Jak uciekać przez most Golden Gate” i znalazłem znajomą stronę na #5 – Run Eat Powtórz!

Kilka lat temu natknąłem się na Golden Gate, kiedy byłem w mieście na festiwalu Foodbuzz Food Blogger. Cześć Rer… fantazyjne cię tutaj! Po tej przygodie zanotowałem, jak dotarliśmy na początek mostu, ponieważ inny bloger też próbował tam biec i podjął ścieżkę, która została zamknięta. To jest to, jeśli podróżujesz i masz tylko jeden dzień, aby to sprawdzić. Mam nadzieję, że te kroki pomogą…

Po sprawdzeniu mojego starego postu potwierdziłem notatki z recepcją (tak naprawdę nie pomogły, ponieważ powiedzieli mi kierunki jazdy do mostu) i ruszyli pieszo.

Biegnięcie przez most Golden Gate jest łatwy, ale zgubiłem się, kiedy go po raz pierwszy spróbowałem, więc chciałem się upewnić, że wiem, dokąd zmierzam.

Przypomnienie: Most Golden Gate ma 1,7 mil długości – w jedną stronę. Więc po prostu robienie mostu ma ponad 3 mile. Jeśli również biegniesz do mostu, to przez niego… zamierzasz zgromadzić dużo mil. Upewnij się, że sprawdzasz, jak wiele mil jest od punktu wyjścia do mostu iz powrotem. To może być fantastyczny długi bieg – jeśli masz czas i trening. Zrobiłem to z różnych punktów w San Francisco i było to od 7 mil do ponad 11 mil.

Bieganie przez most Golden Gate

1. Z okolicowych hoteli – Udaj się do Fisherman’s Wharf lub weź taksówkę do Crissy Field. Zasadniczo do wody do mostu / nabrzeża…

2. Biegnij na chodniku w pobliżu zatoki w kierunku mostu… Po kilku kilometrach przyjedziesz do Fort Mason i stromego wzgórza. Kontynuuj tę ścieżkę w górę i nad wzgórzem, a następnie znów krzywuje się na rowerze/pieszym ścieżkę w kierunku mostu.

3. W tym momencie są dwa sposoby, postanowiłem pozostać w pobliżu wody, ponieważ jest ona piękna i spokojna.

Po pewnym czasie zobaczysz znak po lewej stronie, jak ten poniżej (lub możesz iść prosto, co nie idzie na most – w ten sposób zgubiłem się za pierwszym razem).

4. Tigres UANL Koszulka Wejdź po schodach, a doprowadzi cię to do krętej ścieżki, która zabiera cię na most. Jest tu również znany punkt wyglądu. Najlepsze zdjęcie w San Francisco!

5. W końcu dotarłeś do mostu!

Złota brama ma 1,7 mil po jednej stronie. Ponieważ był wcześnie, nie było zbyt wielu biegaczy, ale słyszałem, że w ciągu dnia jest dość zapakowany.

Z drugiej strony jest dobry widok na San Francisco… mimo że nie FC Tokyo Koszulka mogę tego pokazać. Tego dnia było bardzo mgliste! Przeszedłem przez most w pogodny dzień i jest wspaniały!

Zrobiłem około 11 mil, ale dużo zatrzymałem się w drodze powrotnej na zdjęcia.

Później AS Roma Koszulka moje okrążenie zwycięstwa będzie epicką lodami z Ghiradelli Square… tak, kolego.

Do zobaczenia później!

Śledź @RuneAtrePeAt na Instagramie, aby uzyskać więcej!

Wyślij mi skoroszyt

12Save

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

12
Szpilka

Dzielić

Ćwierkać

Dzielić

Poczta

Dzielić

Jak przebiegać przez most Golden Gate – zaktualizowany nowymi zdjęciami i dodatkowymi poradami. Jeśli jesteś w San Francisco i chcesz przejść przez most lub biegać do niego / po nim – zapisz ten post, aby uzyskać informacje. To łatwe i całkowicie bezpłatne – ale dobrze mieć wirtualny kumpel z Ya! Moje najnowsze filmy Co jem…

Leave a Reply

Your email address will not be published.