4 sposoby, aby pozostać w formie małżonka

w zeszły piątek wieczorem, moja żona i ja mieliśmy plany obiadowe. Miałem pracowity dzień i, do wieczora, wciąż nie miałem czasu, aby Manchester United Koszulka zmieścić się w treningu. Część mnie bała się, jeżdżąc na obiad i siedziałem przez następne dwie godziny, zwłaszcza, że nie pasowałem do sesji potu, a mój zbiornik z kalorii był nadal pełny. Potem przyszedł punkt zwrotny: moja żona zasugerowała, abyśmy poszli na obiad. Kiedy wróciłem do domu, miała już wygodne buty i czekała na mnie przy drzwiach wejściowych. Sevilla FC Koszulka Na początku nie podoba mi się ten pomysł, ale pod koniec naszego spaceru żałowałem, że sam go wymyślę. Idąc na kolację, udało nam się dostać w nasze schody i wypompowywać nasze serca, zanim oddali się w przekąskach.

To tylko niewielki przykład wielu rzeczy, które moja żona robi, aby upewnić się, że żyję zdrowszym życiem. Ogłoszenie małżonka pozwala oznaczać fitness zespołu i wspólne życie. Kluczem jest uczynienie fitnessu częścią twojego stylu życia, a nie tylko noworocznego rozdzielczości, która wypada po miesiącu. Uderz się na sukces dzięki moim wskazówkom, jak pomóc tobie i małżonkowi w życiu zdrowszym.

Wybierz się po obiedzie
We Włoszech istnieje tradycja, że ludzie chodzą na spacer z rodziną po obiedzie. „Pasa giatta” to praktyka, która nie tylko prowadzi do większej liczby kroków, ale pozwala twojej rodzinie towarzysko ze sobą i innymi w społeczności. Nie musisz mieszkać we Florencji lub Wenecta, biorą udział w tradycji uświęconej. Zamiast iść do salonu i siedzieć przed telewizorem po posiłku, wstań i ruszaj się.

Iść tańczyć
To świetna randka, która łączy romans, muzykę i cardio. Przeprowadzka do muzyki może być większym oparzeniem kalorii, niż można się spodziewać. Według Harvard Medical School 155-funtowa osoba może spalić ponad 200 kalorii z 30 minutami szybkiego tańca. Czas założyć buty do tańca!

Na zmianę zakupy spożywcze i przygotowywanie posiłków.
Spraw, by starali się napełnić dom zdrową żywnością i pysznymi, pożywnymi posiłkami. Zamiast Reprezentacja Ekwadoru w piłce nożnej mężczyzn Koszulka sięgnąć po menu na wynos, spraw, aby gotować działanie par. Fitness jest ważny, ale zdrowe odżywianie jest niezbędne do wzrostu odchudzania. Przygotowanie posiłków w weekendy, aby były łatwe do pobrania w ciągu tygodnia, może również pomóc w ograniczeniu pokusy, by zakraść słodkie smakołyki. Nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź ten 7-dniowy plan posiłków.

Upewnij się, że twój partner dobrze śpi.
Jeśli chodzi o sen, jakość jest tak samo ważna jak ilość. Nie bądź tą osobą, która wysadza telewizję, gdy twój partner próbuje spać. Ustaw swoje środowisko snu, aby osiągnąć sukces. Bądź wrażliwy na rodzinne środowisko snu i upewnij się, że robisz wszystko, co w jego mocy, aby upewnić się, że twój partner może spać spokojnie. Nie wiesz, jaki jest twój sen? Dzięki Fitbit Alta HR, Fitbit Charge 3, Fitbit Versa i Fitbit Ionic możesz użyć etapów snu, aby zobaczyć, ile rem, światło i głęboki sen.

Informacje te są wyłącznie do celów edukacyjnych i nie są zamiennione jako substytut diagnozy medycznej lub leczenia. Nie należy używać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub stanu. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zmianą diety, zmienianiem nawyków snu, przyjmowaniem suplementów lub rozpoczęciem nowej rutyny fitness.

Harley Pasternak

Trener i dietetyk, Harley Pasternak, posiada tytuł magistra nauki w dziedzinie fizjologii ćwiczeń i nauk żywieniowych na University of Toronto oraz studiów z wyróżnieniem w Kinezjologii na University of Western Ontario. Jako specjalista ds. Fitness i żywienia, Harley trenował wiele celebrytów, w tym Adam Levine, Gwen Stefani, Jessica Simpson, Ariana Grande, John Mayer, Charlie Puth, Jordana Brewster, Rob Pattinson, Tobey Maguire, Lady Gaga, Megan Fox i Jennifer Hudson . Wystąpił w MTV, VH1, The Oprah Winfrey Show, Dr. Oz, The View, The Tyra Banks Show, Access Hollywood, Extra, Rachael Ray, Model Next Top America, Good Morning America, The Today Show, a ostatnio, a ostatnio, Ciało zemsty z Khloe Kardashian na E! Harley wykładał również na całym świecie i regularnie wypowiada się.

w zeszły piątek wieczorem, moja żona i ja mieliśmy plany obiadowe. Miałem pracowity dzień i, do wieczora, wciąż nie miałem czasu, aby Manchester United Koszulka zmieścić się w treningu. Część mnie bała się, jeżdżąc na obiad i siedziałem przez następne dwie godziny, zwłaszcza, że nie pasowałem do sesji potu, a mój zbiornik z kalorii był…

Leave a Reply

Your email address will not be published.