4 kroki, aby skłonić twoich współpracowników, aby zobaczyli twój punkt widzenia

Niezależnie od tego, czy twoje biuro ma kabiny, czy plan otwarty, jest jedna rzecz, którą ma wszystko wspólnego: pracownicy, których każdy ma własny specjalny zestaw talentów, wartości, wartości, a także perspektywy. W przeważającej części to sprawia, że biznes jest świetny. Problem? Komunikacja w środowisku pracy może być trudna, szczególnie gdy próbujesz zdobyć grupę współpracowników na tej samej stronie. Jednak brak odkrywania typowego gruntu może zaszkodzić firmie. W badaniu przeprowadzonym przez Fierce Inc. 86% respondentów stwierdziło, że brak partnerstwa i nieskuteczna komunikacja była przyczyną niepowodzeń środowiska pracy.

Wspaniała wiadomość: to jest absolutnie naprawialne! Jednak co dzieje się, gdy ty i współpracownik macie trudności z widzeniem oka-jak możesz go zmusić do zobaczenia swojego punktu widzenia? Oto, jak znacznie skuteczniej w interakcja swoich myśli.

4 Pomysły na wydajną komunikację w pracy

Słuchać. Pierwszym, a także może dużo ważnym, krok w skłonieniu współpracownika do zobaczenia twojego punktu widzenia, jest aktywne słuchanie tego, co mają do powiedzenia. Gesty niewerbalne, takie jak kiwnięcie głową, a także uśmiechnięcia, są doskonałymi metodami tworzenia pozytywnych wibracji, sugerują, że jesteś otwarty, a także pokazują, że naprawdę dbasz o ten temat. „Kiedy pokazujesz stopę zainteresowania innymi, czują się widziani tak samo jak usłyszane. Czują się szanowani. Czują się, jak ci zależy ”, stwierdza Joel Garfinkle, instruktor wykonawczy, a także autor Getting Away: trzy kroki, aby przenieść zawód na wyższy poziom.

Zamienić się stronami. Po tym, jak usłyszysz, jak twój kolega poradził sobie z sytuacją, spędź chwilę, wyobrażając sobie siebie na swojej pozycji, zasugeruj Garfinkle. Będziesz znacznie lepiej zrozumieć, skąd on pochodzi, a także będziesz w stanie ustawić swój punkt widzenia w metodzie, która może pomóc im zrozumieć twoją perspektywę.

Bądź empatyczny. Ważne jest, aby twój współpracownik zrozumiał, że rozumiesz ich punkt widzenia. Wzmocnij się z nimi, a także pomyśl o ustnym określeniu czegoś, co zgadzasz się lub jak w przypadku metody, którą przedstawili swój punkt widzenia. Może to pomóc w powstrzymaniu ich przed defensywą, Crystal Palace FC Koszulka gdy próbujesz opisać swój punkt widzenia na sytuację.

Oddychać, a także wyjaśnij. Kiedy rozmawiałeś z punktem widzenia swojego kolegi – i naprawdę go rozumiesz – od chwili ciszy, aby spokojnie zebrać swoje myśli, przygotowując się do interakcji swojego punktu widzenia. Zacznij od uznania pozycji współpracownika, a także przejdź do interakcji dokładnie, w jaki sposób postrzegasz sytuację, zauważa Judy Ringer, ekspert ds. Szkolenia mocy i egzystencji, w jej poście: 6 metod przekonania twojego punktu. Ważne jest, aby to zrobić bez korzystania z niekorzystnego lub oskarżającego języka. To idealnie pozwoli Twojemu odpowiednikowi zobaczyć twój punkt widzenia.

Chcesz to przyspieszyć? Odkryj dokładnie, w jaki sposób Fitbit Health and Wellness Options mogą pomóc Twojej firmie w ustanowieniu udanego programu odnowy biologicznej, poprawy zdrowia i dobrego samopoczucia pracowników, a także wzmocnić wyniki finansowe.

Informacje te są przeznaczone wyłącznie na funkcje akademickie, a także nie są przeznaczone jako substytut diagnozy medycznej lub leczenia. Nie wolno wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu lub stanu zdrowia i Bayern Munich Koszulka dobrego samopoczucia. Zawsze sprawdzaj RB Leipzig Koszulka z lekarzem przed zmianą diety, zmienionych nawyków snu, przyjmowaniem suplementów lub rozpoczęciem nowej rutyny sprawności fizycznej.

Lindsey Hyslop

Urodziła się Lindsey Hyslop, a także wzrosła w Santa Barbara, a także dorastała w aktywnej społeczności. Grała w koszykówkę, piłkę nożną, a także siatkówkę z liceum, a także spędziła swój bezpłatny czas na siłowni, surfowaniu lub grając z przyjaciółmi siatkówką plażową. W rezultacie Lindsey ustaliła silny entuzjazm, aby pomóc innym w angażowaniu się w zdrowy i aktywny styl życia, szczególnie w miejscu pracy. W wolnym czasie możesz odkryć, że Lindsey bierze udział w lekcjach treningowych z przyjaciółmi, sprawdzającą w Zatoce z siostrą lub gotując zdrowe jedzenie.

Niezależnie od tego, czy twoje biuro ma kabiny, czy plan otwarty, jest jedna rzecz, którą ma wszystko wspólnego: pracownicy, których każdy ma własny specjalny zestaw talentów, wartości, wartości, a także perspektywy. W przeważającej części to sprawia, że biznes jest świetny. Problem? Komunikacja w środowisku pracy może być trudna, szczególnie gdy próbujesz zdobyć grupę współpracowników na…

Leave a Reply

Your email address will not be published.