Półmaraton = dwa razy więcej zabawy

Półmaraton jest moją preferowaną odległością do biegania. Wierzę, że chociaż jest to w połowie tak długo, jak pełny maraton, jest dwa razy więcej zabawy!

Natknąłem się na tę stronę poświęconą dziś na półmaraton, a także jestem podekscytowany! Odkryłem to podczas badania wyścigu półmaratonu, który odkryłem w pobliżu.
Moje najnowsze filmy

MARATON Trening Day 1

Więcej filmów

0 sekund 3 minut, 12 sekund

Następnie
High Achiever – Great Listen Book Review
06:12

Relacja na żywo
00:00
08:21
03:12

Ummm, czy wspomniałem, że znalazłem półmaraton w ten weekend? Oprócz wspomniałem, że postanowiłem iść dalej, a także wskazać to?!

Najprawdopodobniej powinienem również wspomnieć, że jestem szalony, ponieważ nie trenowałem półmaratonu, jednak sądzę, że rozwijam się na całość, więc mogę to wyrzucić, prawda?

Jestem nerwowy! Ale po moim ostatnim przyznaniu się, że jestem bardzo niespokojny przed wyścigami, ponieważ nie robię ich wystarczającej, wierzyłem, że to dla mnie świetne?

Ponieważ dziś rano byłem wczesnym ptakiem, a także zjadłem śniadanie wcześniej niż zwykle, skończyłem na lunchu tuż po 11 rano! Byłem głodny i uhonorowałem mój głód. Spakowałem pół hummusa sammiego, chipsów pita, a także jogurtu.

Zaraz po ukończeniu lunchu nadal byłem głodny, więc też zjadłem winogrona.

Nadal pracuję nad tym, aby być intuicyjnym zjadaczem, a także Benem, a także ostatnio wielkie rozmowy na temat mojego jedzenia. Jest to przydatne, a także codziennie coraz lepiej.

Ponadto dziś zacznę: szczotkowanie zębów po tym, jak skończyłem jeść, przestań: przekąski podczas gotowania, a także zatrzymanie: Odprężanie się przed jedzeniem.

Po prostu zdaję sobie sprawę, że zapisałem się na półmaraton w ten weekend !!! Wtf.

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Półmaraton jest moją preferowaną odległością do biegania. Wierzę, że chociaż jest to w połowie tak długo, jak pełny maraton, jest dwa razy więcej zabawy! Natknąłem się na tę stronę poświęconą dziś na półmaraton, a także jestem podekscytowany! Odkryłem to podczas badania wyścigu półmaratonu, który odkryłem w pobliżu. Moje najnowsze filmy MARATON Trening Day 1 Więcej…

Leave a Reply

Your email address will not be published.