Łatwa wstępna rozgrzewka

Cześć! Zimna pogoda utrudnia ucieczkę. Trudno się zmotywować, a nasze ciała trwa Cerezo Osaka Koszulka dłużej, aby się rozgrzać, rozluźnić i wejść do strefy. Pierwsza część mojej podróży na Florydę była świetna i ciepła. Ale kilka dni temu temperatura spadła i stała się chłodna! Plus jest teraz zimno w Kalifornii. Złożyłem więc sześć podstawowych ruchów, aby cię rozgrzać, zanim zaczniesz biegać.

Zauważyłem, że moje biodra naprawdę potrzebują tych ruchów na zimno lub czuję się niesamowicie ciasno. Istnieją również ruchy ramion, quadów i innych. Wykonaj każdy krok przez 30 sekund na przemian. Potem, uderz w drogę!
Moje najbardziej aktualne filmy

4 -minutowy trening podstawowy dla biegaczy
Trening ABS na stojąco, który możesz zrobić w domu. Żadne ćwiczenia rdzeniowe, które możesz wykonać na stojąco przed lub po biegu. Szybki samouczek na 5 ruchach treningowych dla silnego rdzenia i kwestionowania równowagi.

Więcej filmów

Następnie
Maraton treningowy dzień 5
04:34

Relacja na żywo
00:00
08:21
04:31

1. Koła ramienia. do przodu, a potem do tyłu. (Lubię to zakończyć kilkoma noszeniem wzruszania ramion z tyłu do końca ramionami do tyłu i wysokich.)

2. Wskaż i zginaj stopy, aby poluzować kostki. Zrób 15 sekund z każdej strony, dodaj znacznie więcej, jeśli potrzebujesz.

3. Prosta noga na miejscu. Alternatywne nogi przez 30 sekund.

4. Uściski na nogi. Wstając wysoko, podciągnij jedną nogę w górę i delikatnie przytul ją do ciała. Zrób drugą stronę. Alternatywne przez 30 sekund.

5. Butt kopie, ale nie podobnie jak normalne wysokie uderzenie – powoli unieś jedną nogę z powrotem do tyłka, przytrzymaj tam przez sekundę i przełącz.

6. Spacery kraba. Zacznij od stojącego wysokiego, a następnie zrób duży krok w jedną stronę, jakbyś miał przysiadać. Stań razem i powtórz 10 w jednym AC Milan Koszulka kierunku i 10 z powrotem. Powtórz w razie potrzeby.

Pytanie: Czy w zimie potrzebujesz o wiele więcej rozgrzewki?

Wyślij mi skoroszyt

1save

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

1
Szpilka

Dzielić

Ćwierkać

Dzielić

Poczta

Dzielić

Wybierz je dalej:

Trening siły biegacza B – wrześniowy kalendarz

Trening siły biegacza B – wrześniowy kalendarz

Trening siły domu Brak sprzętu. Szybki trening dla biegaczy. Jak wykluczyć i przysiadać porady dotyczące ćwiczeń

5 ćwiczeń dolnej części ciała dla biegaczy

5 ćwiczeń dolnej części ciała dla biegaczy

Trening domowy dolnej części ciała dla biegaczy. Nie potrzebny sprzęt. 5 ćwiczeń do szybszego, silniejszego i lepszego. Szybkie wor

Sekretne odcinki ciasnych ścięgna ścięgna

Sekretne odcinki ciasnych ścięgna ścięgna

Jak rozciągnąć ścięgna podkolanowe dla biegaczy. Sekret rozciągania ciasnych ścięgien po biegu. Samouczek na rozciąganie nóg

4 -minutowy trening podstawowy dla biegaczy

4 -minutowy trening podstawowy Valencia Koszulka dla biegaczy

Stojące ćwiczenia AB dla biegaczy. 4 -minutowy trening, który możesz wykonać w domu, nie jest potrzebne sprzętu!

21-dniowy rozciąganie Dzień Wyzwania 4 Rzad

21-dniowy rozciąganie Dzień Wyzwania 4 Rzad

Witam! Jak leci? Jesteśmy w dniu 4 wyzwania Stretch. Mam nadzieję, że bierzesz rutynę rozciągania w leas

5 -minutowy bieganie – a

5 -minutowy bieganie – a

Szybko rozgrzewaj się dla biegaczy. 5 minutowe bieganie rozgrzewa się przed biegu. jakPrzygotuj się do ucieczki. Pomysły na to, co robić wcześniej

⚡ Shareaholic

.

Cześć! Zimna pogoda utrudnia ucieczkę. Trudno się zmotywować, a nasze ciała trwa Cerezo Osaka Koszulka dłużej, aby się rozgrzać, rozluźnić i wejść do strefy. Pierwsza część mojej podróży na Florydę była świetna i ciepła. Ale kilka dni temu temperatura spadła i stała się chłodna! Plus jest teraz zimno w Kalifornii. Złożyłem więc sześć podstawowych ruchów,…

Leave a Reply

Your email address will not be published.