Czy przyjęcie na zdrowie i dobre samopoczucie Mark Hunt są zabójcą okupacyjnym?

AKTUALIZACJA 10 października 2017 r. – Dziś ujawniono, że UFC przeprowadziło wyszukiwanie znaku z jego następnej zaaranżowanej walki z powodu poniższych skarg dotyczących zdrowia i dobrego samopoczucia.

________________________________

W tym tygodniu najstarszy konkurent na liście UFC dokonał szczerech, ale niepokojących przyjęć.

W poście opublikowanym w The Player Voice Search ujawnia, że ma trudności z upośledzeniem poznawczym z dużą wagą

„Czasami nie śpię dobrze. Słyszysz, jak zaczynam się jąkać, a także obluź moje słowa. Moja pamięć nie jest już taka świetna. Nie zapamiętam czegoś, co zrobiłem wczoraj, ale mogę pamiętać o bzdurach, które zrobiłem lata, jak i lata temu. To tylko koszt, który zapłaciłem – koszt bycia wojownikiem ”

Ulunowane słowa, jąkające się mowa, a także problemy z pamięcią są związane z byciem „pijanym” lub o wiele dokładnie CTE. Nie diagnozuję wyszukiwania w tym stanie, jednak każdy rodzaj lekarza poproszony o wskazanie medyczne Hunta byłby zaniedbany, nie sprawdzając tematu.

MMA jest i dużym sportem regulowanym. Organy regulacyjne istnieją przede wszystkim, a także przede wszystkim bezpieczeństwa konkurencji. Wymagania medyczne nie są lub nie mogą być procesem pieczęci.

Następna walka Hunta znajduje się w Sydney. Zostanie on regulowany przez Nową Południową Walii Battle Sports Authority. Ten organ prawny istnieje „w celu promowania zdrowia i dobrego samopoczucia, a także bezpieczeństwa uczestników sportu bitewnego”.

Urząd ostrzega lekarzy, którzy wskazują na certyfikat lekarski wojownika

„Funkcją oceny jest znalezienie osób, które są szczególnie w niebezpieczeństwie z powodu wcześniej istniejącej choroby lub nieprawidłowości anatomicznych.

Medyczny profesjonalista musi przeprowadzić wszelkiego rodzaju badania lekarskie, a także testy, które ich zdaniem są potrzebne, aby zapewnić im zaufanie do certyfikatu sprawności. ”

Podczas badania lekarzy konkurentów są szczególnie ukierunkowane na przeprowadzenie oceny badań

„Przejściowy/przedłużony układ neurologiczny/znaki, w tym ból głowy.
Poprzednie uszkodzenie z niepełnym gojeniem funkcji lub Sevilla FC Koszulka komplikowaniem następstw. ”

Przyjmowania Hunta wydają się jesować wprost na te kategorie.

Istnieją sytuacje w boksie, sport z dłuższą historią regulacyjną niż FC Porto Koszulka MMA, zawodników z powodzeniem wycofali się przez prowizje, odmawiając przyznania licencji z powodu skumulowanych zaburzeń poznawczych.

Nie pamiętam, aby władze MMA kiedykolwiek „wycofały się” z wojownika. W końcu to się stanie.

Wyszukiwanie pytań może nadal z powodzeniem konkurować. Pozostaje jednego z elitarnych światowych mieszanych artystów walki. To, czy musi nadal mieć licencję na przyjęte upośledzenie poznawcze, jest problemem, z którym każdy regulator poprosił go o licencję, będzie musiał się zmagać.

Reklama

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Adwokat Mark Hunt, który sprawdza potencjalne roszczenie o haracie za UFC Dopingingtober 28, 2016 z 2 komentarzami
W nowym złożonym sądzie UFC ma silną sytuację, dlaczego wojownicy muszą Unionizeaugust 10, 2018
Mark Search kupione za Reprezentacja Kataru w piłce nożnej mężczyzn Koszulka zapłacenie UFC 388 235 USD w kosztach prawnych 1 stycznia 2022 r.

AKTUALIZACJA 10 października 2017 r. – Dziś ujawniono, że UFC przeprowadziło wyszukiwanie znaku z jego następnej zaaranżowanej walki z powodu poniższych skarg dotyczących zdrowia i dobrego samopoczucia. ________________________________ W tym tygodniu najstarszy konkurent na liście UFC dokonał szczerech, ale niepokojących przyjęć. W poście opublikowanym w The Player Voice Search ujawnia, że ma trudności z upośledzeniem…

Leave a Reply

Your email address will not be published.