Whiteford rozszerza praktykę prawa sportowego o dodanie Ricky Lefft

Whiteford Taylor & Preston ogłosił, że Joseph R. „Ricky” Lefft dołączył do firmy. Lefft ma znacznie ponad 30 -letnie doświadczenie, zaleca profesjonalnym sportowcom, trenerom i administratorom sportowym w ich sprawach zawodowych i osobistych. „Widzimy fantastyczne synergie dla firmy w witającym Sao Paulo FC Koszulka Ricky w naszej praktyce prawa sportowego w Richmond” – powiedział partner zarządzający Martin Fletcher. „Znacznie rozszerza naszą sieć i możliwości w tym szybko rozwijającym się obszarze”.

Lefft Kashima Antlers Koszulka ma kompleksowe doświadczenie w negocjacjach i egzekwowanie umów zatrudnienia trenerów i administratora sportowego z uniwersytetami, uczelniami i zespołami profesjonalnymi, a także z transakcjami komercyjnymi związanymi z przedsięwzięciami marketingowymi Arsenal FC Koszulka i reklamowymi trenerami i zawodami. Reprezentuje trenerów i sportowców w zakresie zgodności NCAA i spraw dyscyplinarnych oraz doradza instytucjom edukacyjnym w zakresie negocjacji umów produktowych i odzieżowych, a także w kwestiach związanych z molestowaniem seksualnym IX i umów o zatrudnienie.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
E-mail

Whiteford Taylor & Preston ogłosił, że Joseph R. „Ricky” Lefft dołączył do firmy. Lefft ma znacznie ponad 30 -letnie doświadczenie, zaleca profesjonalnym sportowcom, trenerom i administratorom sportowym w ich sprawach zawodowych i osobistych. „Widzimy fantastyczne synergie dla firmy w witającym Sao Paulo FC Koszulka Ricky w naszej praktyce prawa sportowego w Richmond” – powiedział partner…

Leave a Reply

Your email address will not be published.