Kolejna runda z alkoholem i mięśniami, v 2.0

autorstwa Andersa JP Ekilsson

Ścisnę się z ludźmi, aby dotrzeć do zatłoczonego baru. Z drugiej strony naprawdę głośna muzyka domowa wybucha w tle, a wielokolorowe reflektory migają wokół tego miejsca. Na koniec osiągnąłem swój cel. Barman wita mnie: „Cześć! W czym mogę ci pomóc? ” „Proszę, jedna mrożona herbata na Long Island”, odpowiadam. “Pewnie! Nie ma problemu, nadchodząc! ” Wierzę znacznie lepiej w moim zamówieniu: „Nie, nie, czekaj. Zrób to również ujęcie Jägermeister. Nie, nie zrób to trzech! ” Po kilku drinkach, strzałych, późnych godzinach w klubie bez żadnego rodzaju jedzenia – tylko alkohol – na koniec dostajesz taksówkę, a także uchwyt, aby dostać się do domu do Cruz Azul Koszulka swojego ciemnego mieszkania. Natkując się na ciężkich stopach, wreszcie położysz się na łóżku, a także jesień śpiąca niemal natychmiast.

Curek alarmowy krzyczy: Bzzz! Bzzz! Bzzz! W odpowiedzi wykonujesz poduszkę nad prezentem na głowie, gdy rozpoznajesz, że cieszysz się kaciem… Znowu! Wydaje się, że pociąg spieszy się z głową co 10 sekund. „Och, muszę…” Odkrywasz, że biegnąc do łazienki, rzucając alkohol zmieszany z białkiem serwatki. Patrząc w dół na miskę toaletową, a także nagle zdobywanie retrospekcji z wczorajszych kolorów reflektorów – różnica polega na tym, że teraz pochodzi z twojego brzucha, a także nie klubu

Cóż, po raz kolejny w łóżku próbując spać, jednak jesteś na wpół z nudnościami, a także zawroty głowy. To dziesięć godzin, dopóki nie poradzisz sobie, aby wyprowadzić tyłek z łóżka. Na chwiejnych stopach dotrzesz do strefy kuchennej, a także wreszcie masz 30 gramów białka z wstrząsu serwatki, witamin, a także minerałów oraz oleju rybnego, aby ponownie osiągnąć jakąś równowagę. Niektóre były tutaj wcześniej w cięższych lub lżejszych wersjach – i niestety niektóre będą znowu. Być może po 114. raz zadajcie sobie pytanie – czy warto?

Przez lata sprawdziłem obawy dotyczące alkoholu, a także treningiem. Dokładnie jak alkohol wpływa na mój trening? Dokładnie ile mogę pić bez treningu? Czy kac są słabe za moje wyniki treningowe? Cóż, mamy wiele różnych rozwiązań tych pytań.

W tym artykule zbadano obawy psychiczne i dyscyplinarne, a także kilka fizycznych skutków spożywania alkoholu. Jest napisany głównie dla osób, które mają walczyć w kulturystyce, zaczął trenować krótko, i/lub dla osób poszukujących masy mięśniowej.

Niektórzy mówią: „Cóż, od 2 do 3 piw nie są problemem, kiedy ćwiczysz co tydzień”, a także założę się, że mają rację, jednak nie każdy może wypić tylko kilka piw, a potem iść do domu Watford FC Koszulka . Kulturyści są ekscentrycznymi osobowościami; „Wszystko albo nic” ludzie. Właśnie dlatego picie alkoholu może stanowić problem, szczególnie na dłuższą metę.

Istnieją powody, dla których NFL, NBA i NHL komponują alkohol, a także tytoń zabraniają umów z wieloma graczami. Chcą, aby członkowie ich zespołu dotarli do swojej perspektywy, a także byli najlepsi, jaką mogą być. Oczywiście w grę wchodzą ogromne pieniądze, a także nikt nie może odrzucić, że działa. Gracze osiągają znacznie lepsze wyniki częściowo z powodu tych umów.

W innych sportach, takich jak MMA, możesz zapytać, gdzie bojownicy, tacy jak mistrz świata w wadze półśredniej UFC Georges St. Pierre lub mistrz wagi ciężkiej, Cain Velasquez, byliby, gdyby pili, a także spotykali się podczas przygotowań do nadchodzących walk.

Moim zdaniem nie ma różnicy, jeśli chodzi o konkurencyjnego kulturystę, kiedy on lub ona chce walczyć lub decyduje się ścigać fizyczny cel.

Każdy czasami musi się uwolnić

Nie zrozumcie mnie tutaj, zgadzam się, że impreza jest częścią życia, jednak jeśli chodzi o osiągnięcie celów, może zrujnować sposób myślenia kulturystyki. Rozumiem, że możesz użyć tej samokontroli w innych częściach, fazach lub sekcjach życia, na przykład w pracy lub nauce.

Wybór sposobu myślenia przed alkoholem rozwinie zarówno samoocenę, jak i samokontrola, które mogą być zgodne z resztą życia. Kulturystyka jest sposobem na życie, a także sposób na życie, który można dostosować do innych dziedzin życia. Niektóre osoby wykorzystują samokontrolę wyuczoną od wszystkich lat w Fitness Center, Reprezentacja Ghany w piłce nożnej mężczyzn Koszulka a także później przekształcić ten sposób myślenia w udaną przedsiębiorczość.

Podwórko kulturystyki

Wielu kompetentnych ludzi kulturystycznych stwierdziło, że Chris Cormier jest przykładem tego, jak imprezowanie może zranić czyjąś karierę, a także dlatego nie dotarł do najwyższego rankingu IFBB. Chris Cormier był wyjątkowo utalentowany genetycznie, jednak nie miał 6-krotnego panu Olympia Dorian Yates, mentalność wojownika, przygotowując się do wojny za każdym razem, gdy przygotował się do walki na scenie pro.

Kolejną powszechnie znaną nazwą na rynku jest były najlepszy kulturysta Craig Titus. Gdyby grał w swoje karty dobrze, gdy walczył, mógłby być najlepszym konkurentem tytułu pana Olympii. On naprawdę miałTo potencjalne, a także quasi-wyglądające ciało Jaya Cutlera.

Zamiast tego Tytus wybrał ostateczny szalony sposób życia, w tym ciężkie nadużycie narkotyków rekreacyjnych. Nie zdziwiłbym się, gdyby zdiagnozowano go klinicznie jako psychopata. Zdiagnozowano, czy nie, Tytus pozwolił, aby jego przyszły zgubił się na tyle kulturystyki. Pod koniec ekscentrycznego stylu życia Tytusa, a także jego małżonka Kelly Ryan została oskarżona o zabójstwo ich asystenta, Melissy James, w 2005 roku. Tytus służy obecnie 21 do 55 lat więzienia 6-17 lat więzienia.
Problemy medyczne.

Ostatnią rzeczą, którą potrzebujesz, gdy jesteś na soku, jest dodatkowe obciążenie dla nerek, a także wątroby. Jest to również wspaniały powód, aby trzymać się z dala od całego alkoholu. Oprócz tego jest problem z pieniędzmi! Świetny cykl może być naprawdę kosztowny, a także wymaga pełnej koncentracji, a także determinacji. Inną rzeczą, na którą należy się martwić, są wszystkie niepotrzebne kalorie, które pochodzą zarówno z piw, jak i alkoholu.

Kolejnym ważnym problemem, o którym należy przemyśleć, jest przestrzeganie badań, które naukowo udowodniło, że spożywanie alkoholu, a także cierpienie kaca wykazało, że zmniejsza naturalny poziom testosteronu! Według: Ylikahri, M. Huttunen, M. Härkönen, U. Seuderling, S. Onikki, S.-L. Karonen, H. Adlercreutz „Niskie wartości testosteronu w osoczu w facecie podczas kaca” Journal of Steroid Biochemistry, tom 5, Problem 7, (listopad 1974), strony 655-658

Ostatnie słowa mogę zagwarantować, że nigdy nie osiągniesz szczytu potencjalnego, jeśli świętujesz mocniej niż trenujesz. Zamiast być jednym z opóźnionych w Jersey Shore pozostaje wierny Twoim celom. Po prostu nie możesz mieć ciasta, a także jeść.

Zastanów się nad wykorzystaniem alkoholu, planując osiągnąć swoje cele – a także dokładnie to, jak wszystkie pieniądze wydawane na jedzenie, a także częściowo suplementy są zmywane, aby poczuć się zatrzaskowane przez kilka godzin z kaca.

www.risingmuscle.com

autorstwa Andersa JP Ekilsson Ścisnę się z ludźmi, aby dotrzeć do zatłoczonego baru. Z drugiej strony naprawdę głośna muzyka domowa wybucha w tle, a wielokolorowe reflektory migają wokół tego miejsca. Na koniec osiągnąłem swój cel. Barman wita mnie: „Cześć! W czym mogę ci pomóc? ” „Proszę, jedna mrożona herbata na Long Island”, odpowiadam. “Pewnie! Nie…

Leave a Reply

Your email address will not be published.